Nem akarok már gyermeket, tényleg önzö lennék emiatt?

Figyelt kérdés

Az elözö házasságomból van már egy 10 éves lányom. A mostani férjemmel 6 éve vagyunk együtt.

Mikor összeházasodtunk nagyon vágytunk gyerekre,neki még nincs, ez minden vágya. Bele is vágtunk,de hamar kiderült,hogy valami baj van. Korai petefészek kimerülés a diagnózisom. Túl vagyunk 5 inszemen, 1 lombikon,az elmult 3 év alatt. Ráment az egész életünk,a karrierem is feladtam emiatt. Csak ennek éltünk. Orvosok, mütétek, gyógyszerek, beavatkozások stb.

De nincs esély a babára,sehogy. És én már nem is szeretnék gyermeket. Ezt közöltem ma a férjemmel, aki emiatt nagyon megharagudott s azt mondta önzö vagyok,nagyon összevesztūnk.

Nem tudom hogyan tovább.

Segítsetek!

36 N



jan. 14. 15:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
89%
Érthető, hogy te belefáradtál, van is neked, így nem igazán érted, hogy a férjednek ez milyen baromi fontos. Ha neked nem éri meg tovább, akkor nem, ezt el kell fogadni. Ahogy azt is, hogy akkor ő még azelőtt keres mást, hogy teljesen kifut az időből. Mert neki is joga van vágyni rá és megélni, hogy szülő lehessen. Nem vagy önző, de ő sem az, egyáltalán nem.
jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

#10, érted ugye, hogy tisztázták és egyetértettek, csak egészségügyi problémák miatt nem lehet a kérdezőnek gyereke? Nem volt hitegetés, ez egy akaratukon kívül álló tényező.



Kérdező, nem vagy önző, érthető az álláspontod. Amellett meg 36 vagy, nem leszel fiatalabb, egyre kevesebb az esélye a sikernek, nem elítélendő, hogy már nem akarsz próbálkozni.

jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Az a helyzet hogy most elöléptettek a munkahelyemen is,amit elfogadtam. Erre vártam évek óta, de a babatéma miatt, nem lehetett. Szeretnék mostmár magamra, s a karrieremre koncentrálni. 36 vagyok, nem szeretnék már gyermeket. Elfáradtam ebbe az egészbe az évek alatt. Ezt nem érti meg a férjem....

jan. 15. 10:19
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem a férjedet és téged is. De a helyzet az, hogy nem te fogsz neki szülni gyereket, akármennyire is fáj. Mert hiába szeretitek egymást ha egy fontos dolgot nem tudsz neki megadni, a gyereket. Ez a kapcsolat halálra van ítélve, itt egyikőtöket sem kell hibáztatni.

2-es voltam.

jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Az akarás ide kevés. Férjed mit vár még el? Mert amit meglehetett tenni emberileg, azt megtetted. Sajnos nehéz lehet neki elfogadni, hogy nincs tovább, rajtad kívül álló ok miatt. Válni akar?
jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyet írni , de válljatok el. Te a kAriered a tested lelked beáldoztad és ő? Ha ennyire kell a gyerek válljon el. Amúgy nekem is elkezdődott ez a kimerülés én a menni ciklus felborulása miatt kísérletezés egy így ovenykurával egész jó ha érdekel átküldöm privátba a kapszulát. Nekem úgy néz ki segít. de én egy ilyen alaknak nem szülnek .
jan. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!