Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2024-ben?...

Ki akar babásodni 2024-ben? Szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés
Árasszuk egymásnak a pozitív gondolatokat, hogy mindenki minnél előbb megbabásodjon! :)

márc. 19. 01:10
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/206 anonim ***** válasza:
Annyira idegőrlő ez a várakozás. Nagyon szeretnék pozitív lenni, de félek, hogy akkor sokkal jobban fog fájni, ha nem úgy sikerül a dolog. 🥺
márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/206 anonim ***** válasza:

Mai tesztem:

[link]


De van egy olyan érzésem, hogy meg fog jönni…

-V

márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/206 anonim ***** válasza:

Mintha lenne ott valami halványan. 🤞🏼


-BJ-

márc. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/206 anonim ***** válasza:

Nem bírtam magammal és csináltam ma délután egy tesztet. Kb 2 litert ittam ma és 1,5 órát vártam a pisivel, szóval nem túl koncentrált a vizelet.


[link]


Szerintetek lehetek bizakodó? 🥺


-BJ-

márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/206 anonim ***** válasza:

Kedves BJ szerintem mindnekeppen :). Foleg hogy erosodott az elozohoz kepest :).



Pont ezert van nalam is hogy az inszemhemhez kepest ma vagyok a nemvart napjan ( 14 dpo) de csak 29 en kellene tesztelnem:).


Azert adta meg azt a doki hogy biztos valos legyen az eredmeny :).


Bodza

márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/206 anonim ***** válasza:

Én nem küldtem még tesztet. 🙈 Tegnap délután csináltam az elsőt.


Te azóta csináltál, Bodza? :)


-BJ-

márc. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/206 anonim ***** válasza:

Nekem itt a mai tesztem:

[link]


Fogalmam sincs hányadik dpo, ötletem sincs, mikor lehetett most ovum, mivel nem teszteltem végig ugye… 16. napon sem volt még pozitív, ott abbahagytam. Általában a 10-13.nap között szokott pozi lenni az lh teszt, a ciklusaim általában 24 naposak. Ma vagyok a 31.napon eddig.

Félek, mert eléggé görcsölök meg olyan, mintha feszítene az alhasam (bár mondjuk már több mint 1 hete 😅). Nagyon bízok benne, hogy nem fog megjönni :)

-V

márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/206 anonim ***** válasza:

Ezen már elég szépen látható a csík és én úgy látom, hogy rózsaszín, nem szürke. Lehet, hogy később volt az ovud, van remény. Szóval juj, de jó lenne! 🤞🏼


-BJ-

márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/206 anonim ***** válasza:

Ismét én 🙈

Ugye erősödött a tegnapihoz képest?

A felső kép 2024.3.24, a középső 3.25., az alsó pedig mai 3.24.

[link]

Nagyon izgulok, görcsölök, bár igazából már több mint 1 hete :D bízok benne, hogy nem jön meg. Ha holnap sem jön meg, este veszek még egy ilyen tesztet, egy másik fajtát, meg egy clear bluet. Egyszerűen nem hiszem el :)

márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/206 anonim ***** válasza:
-V :)
márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!