Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2024-ben?...

Ki akar babásodni 2024-ben? Szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés
Árasszuk egymásnak a pozitív gondolatokat, hogy mindenki minnél előbb megbabásodjon! :)

márc. 19. 01:10
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/206 anonim ***** válasza:

V, nagyon sajnálom. 😔 Következő hónap új remény! 🤞🏼


Bodza, hát ez nagyon pozitív! Gratulálok! 😍 Remélem minden a lehető legnagyobb rendben lesz.


Nekem továbbra is mensis görcseim vannak, tartok tőle, hogy nem sikerült az első inszem. 🙁

márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/206 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem, még azóta sem jött meg. A hasam szurkál, görcsöl, pont mint mensi előtt… de ez már 1 hete tart… teszt (tegnap legalábbis) negatív..


Bodza, gratulálok! 😍


-V

márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/206 anonim ***** válasza:

Nekem is van mensis gorcsom...


Hat meg a napokba csinalok masik tesztet hogy biztos legyen :D el se merjuk hinni hogy pozitiv..


Koszonom nektek

Bodza

márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/206 anonim ***** válasza:

Ma vagyok 10. dpo-n, nem tudom, hogy mikor teszteljek. De teljesen mensis tüneteim vannak, görcsölgetek és fájnak a cickóim.


-BJ-

márc. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/206 anonim ***** válasza:

En a barnazas miatt csinaltam tesztet :) 10 dpon. De azt is ugy hog elotte ferjemmel megbeszeltuk h ritka ha ilyenkor mutat valamit.. nekem mindig mensi elott volt mellfajdalmam ami mensi napjara fokozatosan mult el a pecseteles erosodese mellett. Ebben a ciklusban ez a fajdalom ovukor volt gondolom a sok sok gyogyszer miatt ... Ahogy utana olvastam inszemre lombikos keszitmenyeket kaptam.. amit meg nem irtam le nektek inszem napjan ejszaka egeto belso erzesre ebredtem a mehemnel ami fokozodott mensis fajdalom fele.. inszem utan mire hazaertunk (3 oranyira van a meddosegi autoval) eros fajdalmaim voltak.. volt is tervem meg arra a napra.. de olyan hihetetlenul nott ez a fajdalom hogy a vegen az agybol alig birtam felulni is.. ferjem mar nezte a papirokat hogy hova mehetunk.. egyebkent rendesek mert 3 megyevel odebb vagyunk egymastol es az ottani korhazba nap bar mely szakaba mehetunk barmilyen panasszal keszsegesen fogadnak.


Sot elmondom hogy megyenek megfeleloen nem csinalta meg nekem egy orvos se az atjarhatosagit mert ott nem lehet azt mondtak.. erre a meddosegin mondta a dokim h ilyen nincs minden korhazba elvegezheto ez a procedura.. de vegul megcsinalta o nekem :).


Csajak nektem vannak e ilyen megelt elmenyek csak h kicsit csacsogjunk es tereljuk a figyelmunket?!

márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/206 anonim ***** válasza:
Bodza :)
márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/206 anonim ***** válasza:

Áhh, én még nem csinálok tesztet, nem merek. 😬


Én inszem előtt ezeket kaptam:

Bemfola 75 - 11 nap

Ovitrelle 250

Aztán azóta a progeszteron, de ezt már írtam.


Nekem az inszemináció után nem volt semmi fájdalom, egyedül az Ovitrelle viselt meg eléggé.


Ti melyik meddőségibe jártok? :)


-BJ-

márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/206 anonim ***** válasza:

Én a mensi 2. napján mentem UH-ra. Attól a naptól kellett volna kezdenem a Ovaleap 75-öt szúrni de a gyógyszertárba meg kellett rendelni ( gondolom ahol a meddőségi van ott a gyógyszertárba volt készlet, de mi úgy voltunk hogy majd lesz a lakhelyunkön is, hát mivel ez egy nagyon drága 80.000 készítmény így csak rendelésre kapható). Így a ciklus 3. napjától szúrtam egészen 9. napig. 10. napon semmit nem kellett és a 11. napon este kellett beadni a Ovitrelle 250 et. Ezt követően jött az inszem. inszemet követő második naptól pedig a cyclogesztet napi 1 . az inszem a ciklus 13. napján volt.

Ma vagyok a 12 dpo-on. Bár ez a cyclogeszt még mindig problémát okoz, lehet holnap vagy kedden telefonálok a dokinak


Egyébként a Budai Meddőségibe járunk


Bodza

márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/206 anonim ***** válasza:

80 ezer forint? Mit tudott többet, mint a Bemfola ennyi pénzért? Nagyon sok. 😮


Nekem továbbra is ugyanúgy mensis görcseim vannak. 😕


-BJ-

márc. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/206 anonim ***** válasza:

Nekem is fajdogalt a hasam egesz ejszaka :(.



Bodza

márc. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!