Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2024-ben?...

Ki akar babásodni 2024-ben? Szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés
Árasszuk egymásnak a pozitív gondolatokat, hogy mindenki minnél előbb megbabásodjon! :)

márc. 19. 01:10
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/206 anonim ***** válasza:

Igy van ott latszik valami :).


Hat nekem lanyok meg tegnap is volt barnazasokm raktam fel meg 1 plusz kupot de lehet ma felhivom a dokimat :/.


De csinaltam ma egytesztet.

(Meg volt a ferjemmel beszelve hogy veszunk 3 tesztet 1 et megcsinaltunk a barnazas miatt ha valami verzes lenne akkor tudjunk menni dokihoz egy tesztet amikor 1 napja kesik hivatalosan az inszemhez kepest az a mai nap es 1 tesztet a biztonsag kedveert azon a napon amikor kell tesztelnem 29 en :D persze ezeket a teszteket atadtam a ferjemnek aki gondodosan eldugta es akkor kapok amikor meg van beszelve! Ennek egy az oka hogy en kertem mert teszt fuggo vagyok ha van itthon 1 akkor kepes vagyok fel idobe is megcsinalni mert erzek valami jelet tunetet. Sajnos mi is azert 2.5 eve probalkozunk es vannak erzelmileg gyengebb honapjaim / ink.


Utolag is elnezest csak mar a sok teszt meg kavart hogy kie melyik is. Az lenne a szuper ha mindenki pozitivan zarna a ciklusat ( bar azt mondjak ilyenkor nem beszelunk mar ciklusrol amikor stimulacio van)



Mai tesztem :

[link]


Udv Bodza

márc. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/206 anonim ***** válasza:

V, nagyon szorítok, hogy erősödjön tovább az a csík! 🤞🏼De jelenleg is ott van és rózsaszín is. 😕


Bodza, mindenképp beszélj orvossal, lehet kevés az a napi egy kúp progeszteron pótlás szemponjából. 🙏


Én így állok eddig:

[link]


Remélem nem gond, hogy nem erősödik látványosan napról napra. 😕


Kitartást nekünk! ❤️


-BJ-

márc. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/206 anonim ***** válasza:
Beszeltem a dokival. Mondta hogy nem ma kellett volna meg tesztelni. De ha pozitiv akkor innentol napi 2 kup. Kertem rakja fel a felhobe. De kiszamolta igy mehetunk vissza mielott elfogyna :). Amikor megmondtam a kellemetlen mellekhatast akkor meg mondta valoszinuleg a verzest es a viszketest is a kup valtotta ki. Holnap fogad ha elviselhetlen de ha nem akkor jovohet elejen megyunk :).
márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/206 anonim ***** válasza:
Bodza voltam :)
márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/206 anonim ***** válasza:
29-et beszeltunk az igaz de 15 dpo-n vagyok ma es 29 en mar 17 dpo.. szerintem nem siettem.el :).
márc. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/206 anonim ***** válasza:

Mikor mész dokihoz végül?


Igen, ha annyira felsértette a kúp a dolgokat, akkor valóban amiatt is lehet vérzés. Szerencsére nekem semmi gond nincs a kúpot illetően.


Szerintem az orvosok is tisztában vannak azzal, hogy nem sokan bírják kivárni a 17 napot és hamarabb tesztelnek. :)


-BJ-

márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/206 anonim ***** válasza:

Kedden vagy Szerdán ránk bízza, de nekünk a kedd az alkalmasabb :)


Közbe meg felmerült egy kérdés?! ez a 30 éven aluli anyák adókedvezménye az még ránk is vonatkozik vagy csak aki 2023 ban szült?

Bodza

márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/206 anonim ***** válasza:

Hát csajok halkan gratulálok akiknek pozitív a teszt remélem így is marad 🙏🏻

Én úgy tudom hogy még mindig tart ez a kedvezmény nem vonták vissza.


-M

márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/206 anonim ***** válasza:

Jó reggelt! Na csajok ki hogy van? 😊

Én ma veszek tesztet (ismét), holnap tesztelek (holnap lesz már a 34.ciklusnap a szokásos 24 helyett 😱). Azóta sem jött meg (kopp-kopp), de tesztelni viszont félek..egy előző kérdésemnél kémiaival riogattak, félek, nehogy tényleg az legyen…de most veszek 3 különböző tesztet..

Eddigi “jelek”: ugye nem jött meg még mindig 😅, görcsölgetek.. tegnap előtt azt hittem meg fog jönni mert annyira durván görcsöltem, de nem.. eléggé sok krémes folyás (ciklus végén szinte alig szokott nekem lenni), puffadás.. meg elég sokszor olyan érzés van a méhemnél, mintha szét akarna szakadni.. ilyen feszítő görcsös érzés…izgulok..

-V

márc. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/206 anonim ***** válasza:

Szorítok nagyon V! 🤞🏼Az nagyon biztató, hogy nem jött meg és nincs pecsételés sem. Szerintem a folyás is jó jel.


Nekem sajnos nem erősödnek a tesztjeim, úgyhogy kezdek kicsit elszomorodni. 🥺


-BJ-

márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!