Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2024-ben?...

Ki akar babásodni 2024-ben? Szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés
Árasszuk egymásnak a pozitív gondolatokat, hogy mindenki minnél előbb megbabásodjon! :)

márc. 19. 01:10
 201/206 Csingilingg88 ***** válasza:
Köszönöm szépen BJ, nagyon kedves vagy❤️
ápr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/206 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Hát az én történetem is hullámzó,de hátha valaki van még így.Nagyon várjuk a babát,kb fél éve derült ki hogy van 1 miómám 3 cm,tsh-m kicsit emelkedett arra szedek már gyógyszert 3 hónapja az beállt a normál értére.Meddőségibe járunk,páromnál minden rendben,elvileg a mióma nincs túl jó helyen,de nem akarnak megműteni viszont a baba így sem fogan meg..legalábbis eddig.Ez a második closty hónapom,most vagyok az ovuláció napjaiban,még ma meg holnap leszünk együtt.Nagyon reménykedek.Van közületek akinek clostyval sikerült és/vagy miómával a baba?
ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/206 anonim ***** válasza:
Kedves utolso.. clostillal hasfajason kivul mas nem jott ossze..
ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/206 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kivel miújság? Mi tegnap voltunk ultrahangon, 7+2 napos, erős szívhanggal. A doki megdicsérte, hogy helyes kis baba formája van már. Hatalmas a boldogság!


Bibi

ápr. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/206 anonim ***** válasza:

Sziasztok :). Mi most leptunk 9..hetbe :) szinten nagy az orom :). Tegnap voltunk ultrahangon is minden rendben volt :). Mar a vedononel is voltam es o is meglatogatott minket . Nagyon kedves! Es a cicakat se ellenzi :D


Bodza

máj. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/206 anonim ***** válasza:

Mar kertunk az elso vervetelte idopontot :). Es a 12. Uh ra maganba megyunk mert ott lehet bent a ferjem is :). Nalunk ugyan az a doki van delelott sorba kell allni delutan magan rendelesen az apuka is bemehet es akkor akar videot is lehet kesziteni :). Nem tudom huvelyi vagy hasi uh lesz mert ahogy erdeklodtem ez megoszlo ... De mind1 :). Nem szamit


Bodza

máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!