Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tud javulni 42-43 évesen a...

Tud javulni 42-43 évesen a petesejt minőség?

Figyelt kérdés
ápr. 28. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ápr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tegyük hozzá, hogy aki 50 évesen szült, az donor petesejttel vagy donor embrióval lett terhes.
ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

40 év 2 hónaposan estem teherbe, és majdnem 41 voltam, mikor szültem. Sajnos idén volt egy missed ab, nem fejlődött tovább :(


Igen, lehet. Azért is kérdeztem körbe, hátha valakinek így sikerült javítani.

ápr. 29. 12:45
 14/15 A kérdező kommentje:
Idén leszek 43, de ez a missed ab még mindig nem ért véget...de ez egy másik történet....:(
ápr. 29. 12:46
 15/15 anonim ***** válasza:
57%
A petesejt érése igen hosszú folyamat (nem, nem csak az a tizenx nap, ami menstruációtól ovulációig eltelik. Több hónapról beszélünk), mely idő alatt sok mindennek ki van téve. Ez alatt igenis lehet és érdemes is támogatni megfelelő életmóddal, és akár bizonyos táplálékkiegészítőkkel.
ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!