Hogy viseled ha nem jött össze 2 hónap után?

Figyelt kérdés

máj. 10. 01:02
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Non sense..hogy szex kozben nincs ott hatul a fejetekben a kerdes akkor is ha a fokusz mashol van: hogy vajon hany eves korotokra lesz? Vajon elhuzodik e addig amig tok idosek lesztek stb ilyesmite gondolok.
máj. 10. 07:23
 12/46 A kérdező kommentje:
Mondjuk 6 ev alatt boven bejutottatok lombikra nem?? Az mondjuk egy nonek oriasi megterheles,de megeri.
máj. 10. 07:24
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az első 2 gyerek elsőre sikerült, így indultunk neki harmadszorra is és totál kivoltam, úgyhogy én értelek. Az ember azt gondolja minden oké, aztán hiába tudja az eszével,hogy 2-3 hónap próbálkozás az semmiség, mégis kattog rajta. Nálunk a harmadik gyerek végül negyedik hónapra jött össze, most 1 hónapos. 🥰
máj. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
71%

Igen lombikon voltunk és bejelentkezéstől számítva 8 hónapra sikerült.

De nem volt akkora megterhelés mint amiről beszélsz. Neked biztos az lenne mert mentálisan labilis vagy.

Én meg normális vagyok, egy támogató férjjel. Nem volt ez megterhelő, volt egy cél és azért mindent.

máj. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
93%
Szóval te csak a gyerekcsinálás miatt szexelsz? Úgy ja, biztos rossz lehet, hogy már 2 hónapja kell csinálnod és semmi eredmény
máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
92%

Igaza van az előttem íróknak, két hónapnak még bőven kibírhatónak kellene lenni a legtürelmetlenebb nőnek is.

Eleve nem értem mondjuk, hogy hogy gondoltad, egyik nap kipattan a szikra a fejetekből, hogy jöhet a gyerek, szexeltek egyet, másnap meg már kezedben a pozitív teszt? Sosem gondoltál bele, hogy ez nem rendelésre megy?

máj. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves vagy?
máj. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
91%
Két hónap?? Két hónap? Ne nevettess. Te nem vagy normális
máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindenkinek jon ossze az elso honapban, sot a tobbsegnek nem. Nekunk a hatodik honapban sikerult, nem erzem magam selejtnek azokhoz kepest, akiknek elsore osszejott.
máj. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
85%

Miért csak az én válaszomat töröltetted, amikor mindenki ugyanazt írja?

Mert csak én igazoltam, hogy troll vagy és csatoltam a másik kérdésed?

máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!