Hogy viseled ha nem jött össze 2 hónap után?

Figyelt kérdés

máj. 10. 01:02
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
#14 ismerősöm most volt lombikon.. a hasfalába előtte nagyon sok injekciót magának kellett beadnia orvos írta fel..hormont. ezután altatásban petét szívtak le. Rosszul volt. Hányt. Szédült. És nem szexelhet.. Gondolom mekkora "buli" egy lombik.. ja és ő is erősebb lelkileg mint én. Földön fekve sírt a tudattól hogy altatták széttett lábakkal szedték belőle ki a sejtet.. Alig tudott ülni. És most a lombik után 9 hónapig nem szexelhet. Gondolom milyen jó..
máj. 10. 11:28
 22/46 A kérdező kommentje:
Illetve most hogy pár hetes terhes lett így. Persze hogy fél hogy elveszti. Szerintem ez bárkinek megterhelő. De ha neked simán ment a hasfal injekció az altatásban hüvelyi pete leszívás, visszaültetés akkor hajrá.
máj. 10. 11:30
 23/46 anonim ***** válasza:
85%
Könyörgök: két hónap után már rémeket látsz? Haladéktalanul menjél pszichológushoz, mert ebben a beteges szorongásban nem fogod tudni lelkileg egészségesen felnevelni a gyerekedet! Ez nem múlik el azzal, hogy megfogan, utána majd más miatt fogsz pánikolni, mindig találsz majd rá ürügyet.
máj. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
92%

Nálad nem nehéz erősebbnek lenni lelkileg :D


Amúgy meg nyílván nem a világ legnagyobb bulija a lombik. De jellemzőek azok jutnak el odáig, akik már évek óta sikertelenül próbálkoznak és ez az utolsó esélyük. Ők nyílván marhára örülnek, ha összejön.

máj. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
85%

21

Az az ismerősöd sem volt százas hogy sírt egy 10 perces petesejt leszíváson. Velem együtt voltunk vagy hatan, mindenki jókedvű volt, beszélgettünk előtte és utána is.

A műtőbe háromnegyed 10 kor jött be a doki, 10 kor már ébren voltam az örzőben. Senki nem hányt, senki nem sírt, nem volt 15 perc az egész. Milyen színű altatásról beszélsz? Alig elaltattak már ébresztettek. Ez nem egy több órás szívműtét, ne csináljunk már úgy. Még a hálóinget, melltartót sem kellett levenni.

Mi lenne veletek ha komoly műtéten kellene átesni?

Fetrengve sírt mert szét volt a lába?

Egy rendes műtéten elárulom ruha sincs rajtad.

Az injekciók igaz. Február 13 óta nincs olyan nap hogy ne kapnék injekciót. De ha ez az ára? Este 10 másodperces folyamat. Talán ki lehet ennyit bírni.

Mi lesz veletek a szülőszobán? Na ott ki leszel szolgáltatva széttett lábbal. Órákig. A lombik egy sétagalopp a szüléshez képest.

Nyilván jobb lett volna ha ez kimarad és sikerül hagyományosan de semmi ilyen nem volt ott amikről írsz.

máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
89%

25 vagyok

És nálunk lehet szexelni. Hülyeség a 9 hónap. Ő biztos nem a lombik miatt nem szexel.

Aki terhes annak lehet olyan baja hogy a doki eltiltja.

A beültetés utàn 2-3 nap nem lehetett szexelni utána igen. Ez a főorvos mondta

máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
91%

Fú, nekem barátnőmék lombikoznak, tehát csak másodkézből hallom a dolgokat, ezért nem akartam erre a részre reagálni, de szerencsére a 25-26. válaszoló megtette helyettem (ha lehetne, 2 zöldet nyomnék neki 🙂).

Ennyire nem lehet erre ráfeszülni, még az én barátnőm is teljesen jól viseli, pedig évek óta hiába próbálkoztak, jelenleg 3 sikertelen lombikon vannak túl, ráadásul lehet, hogy pánikbeteg is (és kicsit hipochonder 🙃).

Ti meg még el se kezdtetek próbálkozni, és máris tiszta hibbant vagy, mi lesz, ha tényleg nem megy minden simán? Szerintem gondold át ezt még egy kicsit, ne siessetek...

máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Milyen órákig. Program császár.. milyen órákig meg szét tett láb.
máj. 10. 13:48
 29/46 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező neked pszichológust javaslok.
máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
(korábbi eü ok miatt) mielőtt valaki kioszt hogy nem én döntök....
máj. 10. 13:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!