Hogy viseled ha nem jött össze 2 hónap után?

Figyelt kérdés

máj. 10. 01:02
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
63%

#28!"Földön fekve sírt a tudattól hogy altatták széttett lábakkal szedték belőle ki a sejtet.."

Milyen sejtet szedtek ki program császárnál?😂

Kérdező! Te orvosi eset vagy. De nem nőgyógyászati.

máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Nem a program csaszarnal szedtek ki.........
máj. 10. 13:57
 33/46 A kérdező kommentje:

Mas tema volt az a lombik... Ott szedik ki a sejtet.


A masik temanal szules volt a tema..

máj. 10. 13:58
 34/46 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, szerintem neked még nagyon nem való gyerek…
máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, te ugyanaz vagy, aki egy másik kérdésben is ámokfut, mert 28 évesen már előre stresszel, hogy öreg lesz a szüléshez (meg még a jó ég tudja, hogy mi mindenen)? Meglepően hasonló a stílusotok.
máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
70%
35# nekem is ez ugrott be, ugyanolyan kattant🙄😅
máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, hány éves vagy, de az írásod alapján vagy nagyon fiatal vagy, vagy nagyon tájékozatlan. De hogy a kérdésedre válaszoljak, ha 2 hónap után sem jön össze a gyerek, teljesen rendben van, inkább az a fura, ha vkinek ilyen hamar sikerül. Az átlag 1 év. Nyilván van olyan, akinek pár hónap alatt összejön (sőt, állítólag első próbálkozáskor!), de sokaknak akár egy év után csak.
máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
58%

#35! Persze, hogy az. Már linkeltem azt a kérdését, de gyorsan töröltette a kommentem. Vajon miért?🤔

#20

máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
18%

Nem értem ezeket a válaszokat. Én is az első próbálkozós hónaptól kezdve ezen kattogok, alig várom az eredményt, állandóan tesztelek. Ez teljesen normális, hogyha szeretnék valamit, az nem ér rá évek múlva. Egyébként is a tökéletes pillanatban jön az elhatározás, 6 év rengeteg, már nem lenne ugyan olyan.

Mi fél éve próbálkozunk, már voltam dokinál, aki egyáltalán nem nézett hülyének. És milyen jól tettem, hogy nem vártam még ugyan ennyit, mert kiderült, hogy igenis szükség van egy kis segítségre. Borzasztó lenne a tudat, hogy az ajánlások miatt feleslegesen próbálkoztunk 1 évig.

máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
87%
2 hónap nem egyenlő fél évvel sem 6 évvel te nagyon okos....
máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!