Hogy viseled ha nem jött össze 2 hónap után?

Figyelt kérdés

máj. 10. 01:02
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

#39 igy van Te latod jol!


Hagyjuk ezt az egy eves dolgot.. jo tulzas a 2 ho.. de 4 honap utan mar jogos a cselekves is


Esetleg leirod hogy mi? Milyen beavatkozas milyen mutet vagy gyogyszer? Esetleg hormon?


Mi lesz a segitsegedre ebben?

máj. 12. 01:01
 42/46 anonim ***** válasza:
84%
Nem jogos 4 hónap után, szerintem az orvos is hazazavar szeretkezni.
máj. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
88%
Utálom mikor azt mondja valaki rágörcsölsz....na de ez már tényleg kvàra rágörcsölès...
máj. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%
Máshova meg azt irjátok hogy a megszakitas nem védekezés és előváladéktól lehet gyerek. Akkor most hol van az. Mi az igazság. Nesze neked terhesség.
máj. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:

Meg egyszersem csinaltuk ezt a "megszakitasos vedekezest". Semmi ertelme.


De szerintem abbol nem lennék terhes.. hogyan ? Akkor vagy menjen bele oda.. vagy ne. Ez a vagy-vagy ez baromsag..

máj. 13. 13:57
 46/46 anonim válasza:
Mi több, mint 1 éve próbálkozunk, nem rég derült csak ki, hogy PCOS-em van, így gyógyszerrel kezelnek. Az elején én is ki voltam, hogy nem jött össze egyből, sőt igazából még mindig ki vagyok, de legalább már kiderült, hogy mi a gond. Én már az elején a 2. hónapban elmentem nőgyógyászhoz, nem kifejezetten amiatt, hogy nem sikerült, hanem mert kimaradt és negatív volt a teszt, már akkor mondtam, hogy próbálkozunk és hát egyből el is küldött vizsgálatokra, amire sajnos akkor még nem mentem el, pedig ha elmentem volna már akkor, sokkal hamarabb elkezdtek volna kezelni. Tudom milyen rossz érzés és mennyire ijesztő a lombik gondolata is. Egyikünk sem ugyanolyan, lehet, hogy a barátnődnek fájt, rossz élmény volt, de nem biztos, hogy neked is az lesz, ha oda kerül a sor ( kívánom, hogy erre ne legyen szükség! ).. Ha te 1 hónap után mész el, akkor 1 hónap után, ezért bolond nem leszel, sőt.. ha vissza mehetnék, akkor én is egyből mentem volna és nem 1 év után derült volna ki. Ha el mész vizsgálatra, akárcsak egy hormon panelre, még ha nincs is bajod (ne is legyen), akkor is legalább megnyugszol.
máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!