Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy éve szeretnénk babát a...

Egy éve szeretnénk babát a párommal és voltam egy vérvételen amit a doki kért rá tudnátok nézni az eredményemre? Szeretném a véleményeteket kérni Csatolom a linket

Figyelt kérdés

[link]


[link]



máj. 13. 14:43
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Voltam dokihoz ma 😊el küldött további kivizsgálásra illetve uh-ra azt mondta azok eredményei alapján ír majd gyógyszert elhangzott a hasimoto is…gyanakszik rá elvileg hogy lehet az lesz a baj

Hát remélem hogy nem 😅jelentkezem amint lesznek fejlemények!

máj. 21. 22:30
 22/55 anonim ***** válasza:
51%

Én szurkolok, hogy ne az legyen. 🤞😊

És elég legyen majd gyógyszer az értékek helyre rakásához.

máj. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
máj. 23. 10:50
 24/55 anonim ***** válasza:
75%

Ezen nincs mit reménykedni, ez biztos, hogy Hashimoto.

De önmagában a Hashimoto NEM okoz meddőséget, szóval azt várni, hogy napi fél szem pajzsmirigy gyógyszer megoldja a problémát nem érdemes, menni kell tovább.

máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:

Nekem Hashimotom van, ugyanazt mondta az endokrinológus, amit a 24-es kommentelő írt. Nem emiatt nem jön nálunk a baba másfél éve. Persze attól még fontos beállítani a pajzsmirigyet.

(Már meddőségiben vizsgálnak, Hashimoto is ott derült ki.)

máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Tegnap voltam kivizsgáláson (további vérvétel illetve uh) ma megjött az eredmény felhívtam a dokit és azt mondta nem hasimoto 😊

Elvileg minden eredményem jó volt most csak a TSH szint picit magas

máj. 25. 19:08
 27/55 anonim ***** válasza:
Milyen vérvételre mentél?
máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
Minden eredmény jó? 😮 Az ATPO négyszerese a hátárértéknek. Ugye azért valami kontrollt erre javasolt, például rá kell nézni a pajzsmirigyre évente stb.
máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:

[link]


Ezeket kérte a doki

máj. 25. 19:18
 30/55 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy ultrahang eredménye is jó lett? Anélkül nem mondhatja, hogy minden okés.
máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!