Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/9202 anonim ***** válasza:
93%

A jó isten szóljon belőled Pixi:))

Na de nekem még ma sem lesz ovum:)

De ha végre megrepednek én is teázok ám....aztán majd kiderül.

Már nem veszek lh tesztet,mert ma is elfelejtettem és ma már a 15.napon vagyok,késő lenne már elkezdenem,mert a folyásom és a hasfájásom arra utal hogy sztem holnap leesik a hőm és megrepednek,remélem legalábbis:)

Jövő hónapban,meg már rendel a dokim,ha nem jön össze most,akkor ugyis uh követés lesz megint.

Drukk a kérdezőnek:))))

Már alig várom,hogy megird milyen lett a teszted:)

Pixi,hallottam én már olyanról,hogy valaki kilőtte a hónapját,hogy nem volt ovuja és mégis pozit tesztelt,tehát még közel sem biztos hogy ugrott a hónapod:)

Szilvi

2012. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/9202 anonim ***** válasza:
98%
köszi Szilvi :) de mindig bennem van a kérdés hogy miért pont most sikerűlt volna,ebbe a hónapba,ilyen görbével? :/ Üdv Pixi
2012. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Drágáim!Ma reggel megjött. Nem is akárhogy 2 orankent tele a tamponom.A strandon ez külön kellemes volt :-(.Azonban nem vagyok szomorú nem tudom miért ez a hónap olyan sok ujdonságot tartogatott.Ez nem az én időm volt!De természetesen nem adjuk fel!!!:-):-)Majd a következő ciklusban!:-)
2012. jún. 30. 18:52
 144/9202 anonim ***** válasza:
93%
ez az kedves kérdező csak pozítívan!!!majd a következő ciklus :))) üdv Pixi
2012. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/9202 anonim ***** válasza:
88%

Sajnálom,hogy megjött:(

De tetszik a hozzáállás:))

Addig maradunk egymásnak,amig mindenki nem tesztel pozitivat:)

Rám számithattok:)

Szilvi

2012. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/9202 A kérdező kommentje:
Köszi Csajok!!!Ez csak természetes hogy addig nem tágítunk egymás mellől amíg pozit nem tesztelünk! meg utána se!!:-) meg kell majd írni hogy milyen volt a szülés!!:-)Hajrá Nekünk!Most pedig leginkább hajrá nektek!!!<3<3<3<3
2012. jún. 30. 21:35
 147/9202 anonim ***** válasza:
93%
igen lányok!támogassuk,bíztassuk és erősítsük egymást :) 1x nekűnk is pozí lesz az a "fránya" teszt :D amúgy 7-8-9 nem várom,de a hőm változatlan :/ annyi volt hogy tegnap 36.6 volt a hőm ma meg megint 36.3, és csütörtök,péntek picit barnáztam amin a bugyin vettem észre és sárgás színű is volt a folyásom,tegnap ma reggel krémes állagú,és a petefészkem olyan lett volna mintha zsibbat volna,bizserget de csak pár percig :O elég érdekes volt :) és veled miujság Szilvi? üdv Pixi
2012. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/9202 anonim ***** válasza:
93%

Velem semmi csajok,tegnap is és ma is 36.7 a hőm,nem értem....1 tizedet esett csak ovukor??Vagy még nem volt?Nem tudom,nem értem,ma már nem fájt ahasam,lehet tegnap volt ovu?De akkor ma felment volna a hőm,nem?

Hát most per pill én se értem:))

2012. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nem tudom Szilvi én nem értek a hőhöz.:-\ Mindent bele Csajok TI JÖTTÖK!!:-) Hazaértünk a nyaralásból Anyáék kidobtak Pesten.:-( Holnap meg ma takarítás kedden reggel doki aztán utazunk vidékre Anyáékhoz.:-):-):-)Éljen a szabi!!Dög meleg van ma is vigyázzatok magatokra!!Párosan izzadjatok!!!:-D:-D:-DPuszik!
2012. júl. 1. 16:56
 150/9202 anonim ***** válasza:
98%

Sziasztok Lányok! Kedves Kérdező, nevesítsd magad Te is légyszi, úgy sokkal egyszerűbb lenne. Mély együttérzés amiért megjött:/ Új hónap, új remény! Nem igaz? A petécskéid már ott zsongnak, hogy ki lesz a szerencsés:)

Szilvi! Elsírtam magam azon amit olvastam tőled! Aztán persze mind helyeseltetek:) Most is folyik a könnyem:) De nem is csodálom, én is olyan csalódott vagyok, néha tök reménytelennek látom ezt az egészet. Vicces ez a hangulatingadozás... Holnap du. megyek dokihoz, remélem okosabb leszek.

Nálunk most semmi izgalom, bár még a jövő hétig (mensi; 13. -a körül kéne megjönnie valahogy)) védekeznünk kellene, de az orvosom is azt mondta, hogy nekünk gyakorlatilag felesleges:/ Persze a kisördög nem alszik, hátha talán most, hátha pont ezért... De a következő ciklusra gyúrok most ezerrel, akkor stimulálják a kis petécskéimet, és a spermánk is egész jó lesz már -elvileg. A hőmérőzéshez én sem értek, bár 3 hónapig csináltam, de nekem fűrészfogas lett a görbém. De a kedvetekért lassan kiművelem magam! Ismeritek? www.ciklus.hu

Drukk mindenkinek ebben a ciklusban, és igen, ezennel én is csatlakoznék: megvárjuk mindenki pozitív tesztjét, és remélem kitartunk együtt a szülésig, talán az után is!:)

2012. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!