Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/9202 A kérdező kommentje:

Jo reggelt!!! tegnap mar fel 10 -kor aludtam:-). Szilvi amugy igazad van az ovut tényleg jó ha megmutatja a hő de utána meg bmi lehet.Annyit bszeltetek rola amugy en is megmerte 2- szer:-D tudom nem ér semmit meg több honapig kell merni stb.de azé' megmértem:-):-) 9. es 10. dpo reggelén 37.2 volt huvelyben.:-) de ez csak ilyen proba volt.:-)

Szilvi! nem tudom hogy visszaolvastad e amiket írtunk de neked is ennyi ujdonsagod volt a colstitol???

Pixi! köszi drukkot!! en is nagyon szurkolok Nektek!!:-) jo mert ilyenkor aramlik felenk a sok pozitiv energia mert összetartunk és lesz kisbabánk!!!!:))

... faj a hasam...

2012. jún. 26. 06:30
 122/9202 anonim ***** válasza:
98%
sziasztok!jó reggelt! :D nagyon bízakodó vagyok most ebbe a hónapba csak néha beárnyékolja a félelem és a csalódás :'( de ha nem most akkor a következő hónapba lesz baba :) a hőm szép lassan megy felfelé :D üdv Pixi
2012. jún. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/9202 anonim ***** válasza:
93%

Sziasztok!

A hőm az nekem is 37-37.2 volt ovu után....

Volt sok minden igen a clostitól....Mensiig fájt a hasam:(

Hol jobban,hol kevésbé....

Folyásom is lett tőle,holott nekem nem szokott....

Ebbe a hónapba ideges is vagyok eléggé,olyan ingerlékeny.

Most szabin van a dokim,ezért nemt udok uh-ra menni,ezért mérem cska a hőmet hogy tudjam mikor van ovum...

Aztán már nem,mert csak huzom magam rajta:)

Nekünk majd hétvégén kell beleadni mindent,hacsak a closti nem tolja ki megint a pé-t:)

Drukkolok nektek,ti előrébb vagytok:)

Szilvi

2012. jún. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/9202 anonim ***** válasza:
93%
Szilvi tudnál nekem segíteni hogy hogyan kell adatott bevinni a Fertililyfreind.com-on privibben? sikerűlt regisztrálnom :)
2012. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/9202 anonim ***** válasza:
92%

Irszi vagyok:) Sziasztok! Igen, én vagyok a gólyavadász...

Először is, én is amondó vagyok, hogy így 25 napos lesz a ciklusod kedves kérdező, de én azt a bizonyos 14 napot 14- 16-nak olvastam egy hozzáértő helyen. Szóval 25-27 közt lesz szerintem. Nagyon drukk mindenkinek!!!!! Képzeljétek csak, ha 1-2 hónapon belül telelehetnénk UH-s fotókkal a Pici Pocaklakóinkróóóól!:) És azokat töltenénk fel egymásnak:)

Rólam, mert kérdeztétek: augusztusban álltunk neki a dolgoknak fél évvel a gyógyszer abbahagyása után. Akkor már túl voltunk a fogorvoson, vitaminokon, hőmérőzésen. Aztán vérzésproblémák és fűrészfogas hőgörbe miatt én már októbar /novemberben -nem emlékszem pontosan- kaptam az első adag Clostyt. Aztán a másodikat, aztán jött a spermavizsgálat elég gáz eredménnyel. Három hónap vitamin és gyógyszeres kúra után újabb Closty, majd részemről orvosváltás (endokrinológust kerestem). Ott derült ki az IR és a PCO (bár ciszták nélkül). A progim is kevés, ezért 2 fajtát is kapok a megfelelő időben; miután ugye érleltek tüszőcskét... És D vitamin pótlást is kapok; mert az is nagyon kevés volt a vérvizsgálat alapján.:/

Közben a férjemnek újabb kontroll kellett, aminek rosszabb lett az eredménye mint legelőször. Így most megint 3 hónap gyógyszer:) Ja, közben engem műtöttek méhszájsebbel, és csináltak hozzá egy eü. küretet is. A nyálkahártyámat "megette" a Closty, de ez ritka, ne izguljon aki azt kap, a barátnőm is a Clostyval lett babás!

Szóval most azt próbáljuk felgyúrni, + diétázom és szedem a Mercket.

2 hét múlva mensizek kb, és attól a hónaptól próbálkozhatunk újra, és addigra a sperma is jó lesz elvieg. Csak az a gáz, hogy 1, max 2 cikllusra tudja annyira felhozni a gyógyszer hogy lehessen belőle spontán csemete, és az nem valami sok. Ha megint nem jön össze, akkor megyünk maszek andrológushoz is. Ha bírjuk anyagilag... De nagyon kitartóak vagyunk, és mi is csak előre nézünk! Nyáron gömbölyödni fog mindannyiunk pocakja lányok!:D

2012. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!!:-)

Szilvi! köszi a választ!!:-)

Pixi! sikerülni fog nekünk is!! nekem is néha jönnek rossz gondolatok de el kell őket hesegetni!:-) azt mondta a dokim: pozitív gondolkodás!en is ezt mondom maskepp nem lehet!!!

Irszi!jo sok mindenen mentel mar keresztul de nagyon tiszteletre melto az otimizmusod majd meglatod hogy emiatt gyorsan babás leszel te is!!:-)

Nem irtam tegnap este mert nagyon kidödlöttem.egesz nap fájt a hasam nagyon en nem is tudom mi baja volt ugy huzodott es szurt is es fel vagyok puffadva:-( eleg rossz volt.mar megneztem a felfazas tuneteit meg mar voltam is felfazva olyasmi volt de nem fajt mikor pisiltem meg nem csipett nem "hasitott".de ma nem fajt annyira!!!:-):-)sikat enyhült szerencsere.ma csak picit.viszont ma egyaltalan nem fajtamellem sem... nem tom mi lesz ebből.neha szurkal picit vagy ilyan mint amikol megcsavarja a hasat a "széklet" :-) de azzal nincs problémám kijott reggel 2-szer is aminek ki kellett :-) ayyyyy nem tudom mitol van nagyon remelem hogy baba mert ennyit kinlodni... :-):-) ha meg nem akkor legalabb a kovetkezo ciklusban nem fogok meglepodni!!puszi nektek!!!

Írjatok,hogy mi a helyzet veletk!;-)

2012. jún. 27. 19:48
 127/9202 A kérdező kommentje:
Képzeljétek már!!olyan boldog vagyok!! valaszoltam par napja egy kerdesre ahol azt kerdezi a Kerdező, hogy volt - e vkinek closti honapban 10.dpon hüvelybe nyilalló fájdalom.azert valaszoltam mert nekem volt es erről tudok érdemben nyilatkozni...hát ma ma meg olvasom és írja a Kérdező,hogy pozit tesztelt maaaaaa!!Úgy örülök hogy amire válaszoltam itt először a lehető legboldogabb eredményt hozta!! Még csak 12. dpon vagyok ma de remélem sikerül nekem is Nektek is Csajok!olyan jo volt olvasni!!:-):-):-) Bizti nagyon boldog Kérdező olyan jó!!:-)
2012. jún. 27. 21:55
 128/9202 anonim ***** válasza:
98%

Sziasztok!

Mikor tesztelsz kedve skérdező?

Nálam semmi ujság,még nem fáj a hasam,pedig a 13.napon vagyok....mult hónapban fájt már ilyenkor.Folyásom sincs olyan nyulos és sok,nem tudom mi van,a hőm még nem esett le,szoval sztem a closti pár nappal kitolja,cska kicsit kezd már idegesiteni.

Pár nap és kiderül.

Drukkolok nektek!

Szilvi

2012. jún. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szilvi!Csak a nyaralás után tesztelek ugy döntöttem.vasárnap megyünk haza és hétfő reggelre gondoltam.vagy már vasárnap delutanibol is kimutatná szerintetek??ma vagyok a 13.dpon és vasárnap leszek a 16.-on ha addig nem jön meg.vagy reggel a 17.-en biztosabb lesz szerintetek hétfőn?10 es tesztet vettem.azért nem akartam a nyaralás alatt mert ha nega akkor biztos picit szomorú leszek és nem akarom magam stresszelni elvégre nyaralok!:-)

Szerintem attol hogy most annyira nem érzed meg a tüszőrepedét attol még lehet!!gondolom nem mindig egyformán fáj.kár hogy a dokid szabin van.nem tudta volna mas orvos beadni amugy a repesztőt?vki aki helyettesiti...vagy nemtom.de lehet hogy csak a 15.-en lesz vagy a 16.napon.remélem minél hamarabb el kezd fájni a hasad hogy megérezd.:-)Nyugi!most ugyis sikerül!! megbeszéltük!!:-D

Pixi írt neked vmit kérdezett tőled!Nézd meg légyszives hagy nyugodjon meg ő is!!:-)Olyan jó hogy itt vagy nekünk te mégis tapasztaltabb vagy!:-)

Szép napot.Nektek nem soká megyünk a strandra!:-)

2012. jún. 28. 08:47
 130/9202 anonim ***** válasza:
92%
köszi a kérdésed igen írt nekem :) de a napokban derűlt ki hogy nem is volt ovum :'( ,már nagyon igerlékeny vagyok,érdekes hogy a mensi előtt 1 héttel ,a páromat már kezdem kiakasztani :/ mindenért piszkálom szegényt,úgyhogy én úgy állok hogy várom a mensim.Tesztelj egyet vasárnap hátha + lesz :) sok sikert!Pixi
2012. jún. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!