Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/9202 anonim ***** válasza:
93%
szia kedves kérdező! :D én is ilyen jó kedvel ébredtem ma :D és megint egy jó hírrel (bár még nem szeretném elkiabálni ;) ) ma reggelre felugrott a hőm 36.25-re :D már csak fent kell maradnia és reménykedhetek! hátha ez a kis kikapcsolódás jót tesz neked a szüleidnél és fog jönni a baba :D izgi napok előtt álunk de főleg te ;) Nagyon drukkolok neked!További szép napot! :D Pixi
2012. jún. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/9202 anonim ***** válasza:
98%
azt elfejtettem írni hogy szerintem ahol tüszőrepedésem volt azon az oldalon fájdogál a petefészkem,ez normális? Pixi
2012. jún. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/9202 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkot!!;-) jaaaa izgalmas eléggé!:-) Szerintem jó jel ha még fáj a hasad jaj nekem is nagyon fájt.Szerintem azért jobb ha megérzi az ember.Nekem még sosem volt ilyen fájdalmam mint akkor.Remélem összejön Nektek is"!!:-) Köszi a drukkot!

Szilvi Te hogy vagy?

2012. jún. 23. 08:17
 104/9202 A kérdező kommentje:
Nahát! kb 1 órája akartam reggelizni és a Párom hozott tegnap gyulai kolbaszt.de nem volt ott a hűtőben mert elvitte magával.felhívtam lehurrogtam.utána meg elkezdtem sírni,de nagyon.Zokogtam!Ma most normális vagyok szeeintetek???A Párom hívott közben hogy ne haragudjak de En csak azt hajtogattam zokogva hogy elvitte a kolbaszt pedig azt akartam enni.Most megint hívott kérdezte hogy mi bajom volt mert ilyet még nem csináltam soha, merthogy most már tök jó kedvem van.Azt mondta biztos terhes vagyok:-) folyàsom fehér krémszerű amúgy most.Na ezek vannak új " fejleményként".
2012. jún. 23. 10:04
 105/9202 anonim ***** válasza:
98%
ehhez már nem is tudok mit mondani csak amit tegnap hogyha nem itt járnál ahol most én is babára gyanakodnék :) :D mostmár nekem is krémes állagú,de azér még a mai napot kihasználtuk ;) üdv pixi
2012. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/9202 A kérdező kommentje:
Nagyon helyes Pixi!:-):-) nekem ma egész nap nagyon szúrt a jobb mellem meg a bal is néha.igazából tegnap késő este éreztem először csak nem írtam mert nem gondoltam hogy ma egész nap reggel még enyhén és csak néha de délután már erősen mintha késsel szúrnák hosszan nem csak egy pillanatra meg is forgatják:-) ez szerintem szintén a clostytól van mert utána olvastam hogy peteérés segítő gyógyszerek kiválthatják.Most mondjuk egy ideje kb 2 órája teljesen elmúlt de ahogy írok éreztem a balban enyhén.De amikor hazaértem Anyáékhoz örültünk egymásnak és símogattam a kutyát azt hittem hogy megbolondulok annyira fájt.De most jó:-) A hasam ma néha szúrkált de nem állandóan hanem néha csak.Nem "szemkikerekedősen,de éreztem eléggé:-) Ez az új fejlemény.Legalább ha vki olvassa majd abban tudok segíteni hogy mennyi mindent csinálnak a gyógyszerek amiket szedek:-):-) De optimistának kell lenni! Remélem sikerül a babóca:-). Pixi már nem olyan sokára izgulhatunk érted!:-) Szilvi meg arra gondoltam hogy már talán a Bahamákon nyaral azért nem ír semmit.:-(Úgy hiányzik.:-( De majd ha lesz ideje biztos fog.Szép álmokat!
2012. jún. 23. 22:23
 107/9202 A kérdező kommentje:
Ja ! a mellszurás azért fura mert ilyet még nem pipáltam.max mensi előtt szokott feszülgetni.de azt sem mindig csak néha.nem érzékeny nem fáj soha.Na most gondolom beindultak hormonok:-)
2012. jún. 23. 22:29
 108/9202 anonim ***** válasza:
98%
szia!ma reggelre kicsit elszomorodtam :( leesett a hőm 0.2 fokot,de lehet még nem kellenne így szomorkodnom mert még csak a 2. dpo-n vagyok.De minden jó fejleménynek borzasztóan örülök és minden rossznak elszomorodok :( most kéne Szilvi tapasztalata a hőgörbével kapcsolatba,remélem mihamarabb ír. Tegnap elég vicces dolog történt :) a párommal néztük a 9 hónapot és csak úgy megemlítettem neki hogy pénteken volt ovum,hát az a döbbenet az arcán :D utána meg számolgatunk hogy ha összejött akkor vajon milyen nemű lehet majd,de nem jutotunk túl sokra :D Üdv Pixi
2012. jún. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/9202 A kérdező kommentje:

Helló!

Aranyosak vagytok Pixi a Pároddal :)) mi is szoktunk ilyenekről társalogni :)

Azt nem tudom mit jelent ha leesik a hő...:) nem értek hozzá.De úgy tudom ha vki terhes akkor fent kell maradjon és a mensi napján vagy ha megjön utána egy nappal szokott leesni a hő.Akkor meg már úgyis tudja az ember hogy nem sikerült ha megjön.Most délelőtt átnéztem Anyukám régi cilusos papírjait amin a hőjét vezette nagyon sok van...szegény jó hogy bele nem unt.De tőle kérte az orvosa.Sok hónapig szedte a Clostit is.Amikor velem terhes lett a 17.ciklusnapon 37,1 lett a hője,utána a 19.ciklnapon meg 37,2 aztán annyi marardt meniig ill.37,1 és 37,5 között ingadozott végbélben.Amikor meg kellett volna jönni is annyi volt,de nem jött:) neki a closty 28 naposra állította a ciklusait.Utána is mindíg fent maradt neki a hője.Amikor nem terhes hónapban volt akkor meg a mensi napján,vagy másnap lement.Neki így volt.Olvastam hogy van akinek egyenes volt a ciklusa mégis terhes volt,meg hogy nem emelkedett nagyon pl 36,6 volt és terhes volt.De sztem tüszőrepit,peteérést nézni biztos jó a diagramm.Csak ez is általában mindenkinél más...olyan "jó" :))

Szilvi hol vagy???:))

Ma semmim nem fáj semmim :))Megnyugodott a hasam,a mellem.Megyek akváriumot takarítani!:)

2012. jún. 24. 12:08
 110/9202 anonim ***** válasza:
98%
azt tudom hogy mensi előtt leesik,én akkor mindig tudtam hogy mensi jönn,de nem hagyott nyugodni ez a leesés és utána néztem,más babás görbénél is van leesés még így az elején meg még utána is de nem sok :) üdv Pixi
2012. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!