Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/9202 anonim ***** válasza:
98%

Sziasztok! Aszta, mennyi válasz!:)) 14/10-es vagyok, Irszi.

Nekünk most épp úgy áll a szénánk, hogy még egy hónap mire újra próbálkozhatunk (hosszú sztori, mindegy is.).

De jó olvasgatni ezeket a sorokat. Nagyon szorítok mindenkinek! Jajj csajok, pocakosodjunk végre!:)))

2012. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Pixi látod van ilyen hőleesés akkor ugyhogy ne aggódj,még lehet belőle babuci!!:)

Irszi! Örülök hogy írtál!Te vagy aki azt írta,hogy augusztus óta próbáljátok levadászni a gólyát? Bocsi de a 14-es választ adóra gondolok.Vagy hogy kell megnézni?Nem tudom mert életemben először most regisztráltam erre az oldalra és csak ide írok.Válaszolgatni sem válaszolgatok kérdésekre,mert még nem voltam terhes soha:)

Olyan fura hogy most nem érzek semmit eddig minden nap volt vmi...mondjuk még nincs vége a napnak...néha érzem a hasam alját de kb ennyi.Folyásom fehéres,nem sok.Amennyi szokott.Ma vagyok a 9.dpo-n !:)Azt számoltam hogy ha igaz az hogy a tüszőrepedés után 14 nappal meg kell hogy jöjjön a mensi akkor nekem nem 28 hanem 25 napos lesz ez a ciklus,mert 11.napon meg volt a tüszőrepedésem.Teháááát...jövőhét pénteken elvileg meg kellene jönnie.Nekem 2-án kell mennem a dokihoz.Ha nem jön meg 06,29-én pénteken,és addig sem hétfőn reggel megcsinálom a 10-es tesztemet.Mondjuk kedden már úgyis megyek dokihoz...nem tudom lehet hogy nem is csinálom meg :( nagyon félek a csalódástól.Nem szoktam tesztelgetni soha.Régebben már 2-3-szor kipróbáltam a 29 évem alatt összesen ennyiszer.Sosem éreztem terhesnek magam még...de most...nem tudom.Talán csak a closty meg ez a sok újdonság amiket éreztem idáig...talán nem sikerült...talán igen...

DE!!!2012-BEN ÚGYIS MEGBABÁSODUNK,ugyhogy félre az ilyen jellegű szavakkal :))

Irszi írj még majd nekünk hogy mi a helyzet veled!:)

Minden érdekel :)

Szép napot Nektek!!!

2012. jún. 24. 16:19
 113/9202 anonim ***** válasza:
93%

Sziasztok!

Nem voltam itthon hétvégén...ezért nemt udtam irni...

A hőleesés normális tüszőrepi után,felmegy majd másnap,ne aggódj ezen:)

Millió olyan görbét láttam ahol leesik egy napra és utána ujra fennt lesz:)

Velem nincs semmi érdekes,én még messze vagyok az ovutól,mégcsak a 9 napon vagyok...

Szilvi

2012. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/9202 A kérdező kommentje:
na végre!!:-):-)a bahamákon voltál;-);-) de jó hogy itt vagy!!:-)
2012. jún. 24. 21:39
 115/9202 anonim ***** válasza:
98%
sziasztok lányok!:) köszi Szilvi hogy megnyugtattál :) ma vissza is ment a hőm :D picit kezd fájdogálni a derekam meg elnehezűlni a melleim,de ami tegnap történt az érdekes volt :O tegnap ahogy egyűtt voltam a párommal szex végeztével nagy sűrű folyásom volt,én is rácsodálkoztam hát még a párom!Meg is kérdezte hogy mi ez? :D Mondom neki csak folyás lehet? :D Erre meg ő,de én még nem is láttam ilyet,mintha kenőcs lenne. Ez az új újdonság nálunk :) Írisz köszönjük a drukkot és majd látogas vissza hogy miujság van veled is :) üdv Pixi
2012. jún. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/9202 anonim ***** válasza:
93%

Sziasztok!

Szlovákiában voltunk csajos-gyerekes hétvégén:)

Látod,mondtam én,hogy visszaugrik:)

A folyásra nemt udok mit mondnai,nekem 2 hónappal ezelőtt,volt az 5 DPO-n,olyan folyásom(holott én száraz vagyok általában),hogy olyan sűrű,krémes volt,hogy majdnem átáztam....Nem használok tisztaságit,pont azért mert nekem nem szokott lenni,de ez érdekes volt....

Nekem még mindig fennt van a hőm,de elvileg csak hétvégén lesz ovum....bár ki tudja mennyivel tolja ki a closti,meglátjuk:)

Szilvi

2012. jún. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Örülök hogy mindenki jól van:-) Itt holiday van meg minden:-D megérkeztünk ma nyaralni Harkányba:-)nagyon jò idő volt itt 31fok meg sunsine:-) nemrég itt is eleredt az eső ugyh.hazajöttünk a strandról.Nagyon elfáradtam:-) ma egész nap fáj a hasam.De olyan nem jól.olyan elkeserítően.most ugy érzem meg fog jönni.már ma 2-szer is megnéztem a strand előtt pisiléskor ugyéreztem hogy na megjött és boztos olyan lesz a papír mikor kitörlöm.megnéztem,de nem.legszivesebben csak feküdnék mert fájdogál.de csak nem jön meg bízom benne.ha meg igen akkor majd lesz következő ciklus.Képzeljétek Anya meg sokáig szedte a clostit de csak akkor lett babás velem mikor már egymás után másodszor kapott tüszőrepesztőt.Mivel a 11.napon volt tüszőrepedésem ezért szerintetek is 25 naposnak kell legyen a ciklusom? mert ugye utána elvileg 14 napra megjön és 11+14=25 Jól gondolom?ma vagyok a 10.dpon.akkor még 4 nap és jön a nem várt mensi napja,ugye?
2012. jún. 25. 19:39
 118/9202 A kérdező kommentje:

ja!olyan fáradt vagyok elfelejtettem megírni hogy nyilall a hüvelyembe is ma tegnap is picit de ma többször meg a mellembe is de azt már kevesebbszer mint mikor kezdőduött.De most eszembe jutatta a hüvelynyilalás, ugyh.azt is leírtam.

Miket gondoltok :-)Előre is köszi!!<3<3<3

2012. jún. 25. 19:45
 119/9202 anonim ***** válasza:
93%

Elvileg a tüszőrepi után 14.nap jön meg,elvileg....akkor 25 naposak a ciklusok....

De tudod ez ilyen tankönyves:)

Nem 100%!

Én mérem a hőmet,onnan már vágom,hogy ahogy megy lefele,akkor megjön....

De most ugy vagyok vele,nem mérem csak ovuig,utána már nem idegelem magam vele,majd kiderül sikerült e vagy sem...

2012. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/9202 anonim ***** válasza:
93%
akkor Kedves kérdező már csak 4 nap van hátra :D nagyon izgulok érted!vagy értettek? ;) de jó lenne ha azt írnád nekűnk hogy pozít teszteltél :D Drukkolok! Pixi
2012. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!