Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/9202 anonim ***** válasza:
93%

Kimutatná már vasárnap is délutániból,mivel 10-es a teszt!

Tesztelj nyugodtan,izgatottan várjuk:)

Pixi,miért vagy biztos abban hogy nem volt ovud?

Amugy én is már 1 héttel előtte olyan idegbeteg vagyok,hogy csak a férjemet sajnálom,de hál isten ő állja a sarat:))

Sz.

2012. jún. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/9202 anonim ***** válasza:
98%
mert semmi változás nincs :( 36.2-36.4 között van a hőm,amin te is vezeted a görbédet azon se jellent meg még se az alaphő se az ovu,tudom hogy később fogja csak de ha nem megy fejebb a hő akkor nem is vol üdv Pixi
2012. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/9202 anonim ***** válasza:
98%

Pixi,lehet még nem is volt ovud!!!!

Nekem is csuszik ám.

Szóval nem ám feladod ilyen hamar!

A clostitól amugyis csuszik.

2012. jún. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/9202 anonim ***** válasza:
98%
nem adom fel! csak már a 24. ciklusnapon járok :/ és nem gyógyszert szedek mint ti hanem teázok Pixi
2012. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/9202 anonim ***** válasza:
98%

És azért együtt vagytok 2 naponta?

Nekem ma még nem volt ovum....

De olyan sok folyásom lett hirtelen,csak lestem...

Sztem pár nap és ovulálok.

Lehet volt már,sosem tudni Pixi,azért ne add fel!

2012. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Remélem minden okés azért Pixi??!! Igaza van Szilvinek legyetek együtt sokat sosem lehet tudni!lehet épp most fog sikerülni majd!!!

attól még lehet ovud!

Szilvi akkor nektek is most kell belehúzni!!

nekem ma olyan rossz volt képzeljétek a strandon pont kajáltunk az etteremben annyira görcsölt a hasam ugy ereztem elönt a vér.gondolhatjatok milyen kellemetlen volt!!! megkajaltunk es rohantam a mosdoba tamponnal.semmi.azért persze berakram.még fél fél óra intenziv görcs aztán el is felejtettem mert elmult.kb.3 ora mulva jöttünk haza volt a tamponon valami pici barna nyálka!!!azota se fajdalom se barna.pedig nézegetem.most nagyon izgulok hogy ne jöjjön meg ma vagyok a 14.dpon.mellem nem fáj egyáltalán nem feszül.ma annyi volt reggeltől hogy szurkalt néha a hasam picit görcsölt néha de az a délutáni görcs eléggé rémísztő volt.azt gondolom egyébként hogy ha nem teszem be a tampont észre sem veszem a kis barnát.meg felmerül a kérdés hogy eddig is volt -e de nem tom mert reggeltől estig vízben vagyok mar napok óta.Akkor most nagyon kellene szurkolni Csajok hogy ne jöjjön meg!!!Remélem nem fogok rosszat írni Nektek csak "pozitívat":-)...azért most egy picit aggódom...

2012. jún. 29. 21:33
 137/9202 anonim ***** válasza:
93%

Sziasztok! Kedves Kérdező, nagyon szorítunk, szerintem rettentően bizatató amik eddig vannak nálad: a mindjárt megjön érzés, a pici barna maszat aztán semmi... Szerintem is tesztelhetsz már vasárnap, izgatottan várjuk! Persze ha tudod húzni; nagyon nagy vagy!:) Addig is, jó pancsizást nektek!

Pixi! Nekem akkor nem volt ovum -természetesen- mielőtt műtöttek. Azt a ciklus 10-12. napja között szokták megejteni, hogy már biztosan ne vérezz, viszont legyen időd gyógyulni a mensiig. Tűkön ültem (röhely) hogy végre mikor fogok már menstruálni, és semmi. A 40- valahányadik napon adott az orvosom Provera nevű gyógyit, ami csinált egy megvonásos vérzést, hogy végre műthessenek -annyival is előbb kezdhetünk majd el próbálkozni. Szóval van ilyen hogy nincs spontán tüszőérés, de ha gondolod meg lehet sürgetni a dolgot gyógyszerrel, vagy megvárod a következő ciklust. Én úgy tudom, ilyenkor egy teljes hónap marad ki. A 24. nap már tényleg sok, mindemellett azért 2-3 naponként gyűrjétek a lepedőt; sohasem lehet tudni.:D Drukk!

Szilvi Drága, én a dokimnál vettem LH teszteket, 200Ft/db. Nála ugyanennyi egyébként a 10-es érzékenységű terhességi teszt is. Valahonnan a netről rendelik. Nekem az UH-tól függetlenül de. és du. néznem kell a 12. naptól, és az LH csúcs után 24, majd 48 órával akció:)

Szóval nincs baj ha nyaral a doki, csak szerezz be pár LH tesztet. Nekem 6 elég szokott lenni így is. Szorítok Nektek is nagyon!

Úgy izgulok lányok, mintha nekem lenne a napokban ovum, vagy én várnám hogy melyik nap teszteljek:) Tök jó:)

Mindenkinek nagyon szorítok, és csak pozitívan! Egyébként megkérdeztem a dokimat, hogy én ezeken kívül mit tudok még tenni a siker érdekében? Azt mondta,: "nagyon akarják azt a kisbabát, ennél többet nem." Hát lányok, bár csak ennyi lenne az egész!;) Irszi

2012. jún. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/9202 anonim ***** válasza:
93%
Ps.: unalmamban mindenkit "felpontoztam":)
2012. jún. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/9202 anonim ***** válasza:
93%
sziasztok!köszi mindenkinek a nagy bíztatást nagyon aranyosak vagytok :) a lepedőakrobatákat sose hagyuk ki :D de akiért most nagyon izgulni kell az kedves kérdező hogy ne jöjjön meg neki a nem várt!!! megy a nagy drukk!!! Szilvi ebbe a hónapba bíztos összefog jönni a baba :))) üdv Pixi
2012. jún. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/9202 anonim ***** válasza:
93%
köszi Irszi amúgy hogy felpontoztál :D Pixi
2012. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!