Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 9101/9202 anonim ***** válasza:
80%
Te jó ég mennyi válasz! :D :) XDDD
2015. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9102/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok bocsi de annyi minden volt.Ez az eskuvoszervezes lekoti minden gondolatomat :) Meghivot keszitik megterveztem,elmentunk megneztuk milyenek vannak kivalasztottuk a betutipust,papirt boritekot a csipket ra,a szalagot...a kepet elkuldtem a kála viragrol...kozben ezer mas...voltunk a Szerelmem oltonyeert a ruhakolcsonzobe vegre kesz :)tokeletes lett hiszen neki varrtak :)ujra felvehettem a ruhamat es imadtam azota megint lebegek :))ekszereket valasztottam diademet,nyaklancot,fulbevalot,menyecskenyaklancot...voltunk Anyaeknal :))Bogyeszka mindent megeszik ami az utjaba kerul allandoan figyelem kint az udvaron.Holnap megyek cipozni...annyira kozel van :)az egyik barinom szervezi a lanybucsut megyunk majd petrezselymet arulni meg minden lanybucsus lufik megerkeztek es az ev menyasszonya szepsegszalag :))aztan a chippendale fiu elmaradhatatlan :))

Oruletesen jo lesz kirugunk a hambol es a Paromnak is aznap lesz a legenybucsu.:)

Egy hettel eskuvo elott.Kozben az also szomszed megint feljott penteken (a parom mar aludt)hogy miert orditozik velem (en mar akkor videken voltam)es hogy de o akkor is hallja a hangom mert megismeri (???)allitolag naplot vezet rolunk hogy mikor mit csinalunk.Meg hogy tudja h.hogy hivnak,mit dolgozik a Parom,feljelent minket mert mi kiabalunk (ezt ugye akkor mondta multkor mikor nem voltunk otthon) hat elkepeszto.Hivtam a Gondnokot hogy mit tudunk tenni mert este 10-kor ordibalt a parommal hogy veszekszik ...a Gondnok mondta hogy a no bolond n szazas es nem tudunk mit tenni vele amig rank nem tori az ajtot vagy vmi.Mindig uldozi ot is :// szoval kifogtunk egy bolodnot es rank van allva teljesen de hat ez nem hianyzik nekunk most (maskor se) plane.Ha meg egyszer elofordul engem nem erdekel elkoltozunk innen.Sajnos bolond es egy ilyen.beteg elmevel nem akarok harcolni.

Nagyon szurkolok Csajok Julcsi es Ada varom a babasodos hireket!;)

Lia jobbulast draga!Nem sokara babaringataaaaas :))

Lillam na tok jo mesz a MM-be!Ugyi vagy!;)

Mikor is lesz a szobeli vizsgad amugy!?Drukk drukk :)

Evi puszi neltek Adikamnak is sokat sokat!Vica kis Csabikanknak is millio puszi!;)

Irszi Elodkenek is:)Remelem jol vagytok!;)Meli Fecokanak is!;)Szilvus & Lili hercegno ♡

Livikem♡mi ujsag hogy vagy??

Kicciri?mik a hirek?♡

Juj annyian vagyunk bocsi ha vkit kihagytam :)

Nagyon sok pussz mindenkinek megyek pihenni vegre :))

2015. ápr. 19. 21:27
 9103/9202 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonjuk azoknak akik olvasnak minket hogy kuldenek par jo szot!;:)Igazan megtisztelo!!!

Koszi megegyeszer es orulok hogy jo erzes olvasni mert ez az egyik celja hogy jo erzes legyen ide jonni :)a masik pedig a varazslat... ;))

Szep estet Mindenkinek!

2015. ápr. 19. 21:31
 9104/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok, itt Vica!

Krisztikém, nagyon jól haladsz az esküvőszervezéssel, kiváncsi lennék a ruhádra :))))

Csabika nálunk nagy zsivány, elkezdte a kúszást, és akárhová leteszem, olyan gyorsan olyan helyeken van ahol nem kellene :D Nagyon szépen eszik, már ebédre csak pépeset kap, meg vizet vagy teát, és uzsira is már csak gyümit eszik kekszel. Mondhatjuk hogy kiváltottunk két étkezést :) Most ezt hagyom így legalább 1-2 hétig, és aztán elkezdem a tízórait is kiváltani :)) Én is jól vagyok, alig vártam a jó időt hogy végre ki lehessen menni vele :))

Ada és Julcsi, nagyon drukkolok nektek hogy mielőbb átéljétek ezt a csodát, és sikerülni is fog, itt vagyok élő példa :)

2015. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9105/9202 anonim ***** válasza:
76%
Ez meg mi????????????
2015. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9106/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok! :)


Kriszti izgi dolog az esküvőszervezés :) Sok sikert hozzá :) Mikor is lesz a nagy nap? Még nem értem utol magam, jelenleg a 679. oldalon olvasgatlak titeket :)


Vica nagyon édes lehet Csabikád :) Én is remélem, hogy hamarosan átélhetem az anyaság érzését :)


Ma megpróbáltam időpontot kérni a férjecskémnek andrológushoz. Először Tapolcán, de folyamatosan kötözködtek velem, hogy csak simán a férjemet nem elég kivizsgálni stb, hiába mondtam neki, hogy nekem már megvan a diagnózisom, csak hajtotta a saját hülyeségét. Legkorábban csak jún. 1-jére tudott volna időpontot adni. Aztán felhívtam a veszprémi sztk-t. Na az a nőci is csak belémkötött, hogy a 2. komoly próbálkozás után még nem szoktak spermavizsgálatot csinálni. Kit érdekel, hogy mit szoktak, mit nem? Én nem akarom az időt húzni, legyünk tisztában mindkettőnkkel kapcsolatban. Főleg, hogy a drágám mondta, hogy elmenne egy vizsgálatra. Kinek megy el önként a párja ilyen vizsgálatra? :) Ja sztk alapon júl. 2-re, magán alapon jún. 4-re tudott volna időpontot adni. Már tiszta ideg voltam. Aztán eszembe jutott, hogy a nődokim az egyik leletemre leírta a pécsi Kaáli Intézet elérhetőségét. Mondom, ha más nem, akkor oda megpróbálom r hivatkozva, hátha. És láss csodát, ápr. 28, 11:00-re kaptunk is időpontot :) Nagyon kedves volt a nő, azt mondta 20 perc alatt meg is van az eredmény :) Meg is nyugodtam rögtön :)


Nődokimmal még nem tudtam egyeztetni, nem vette fel a telót... Na mindegy majd visszahív úgyis, el vagyok mentve a telójában :)


PCOS+IR-es sorstársak! Nektek hogy sikerül betartani a diétát+mozgást? Nekem néha nem nagyon, kis "lelkifurkám" is van miatta :)


Puszi:

Ada :)

2015. ápr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9107/9202 anonim ***** válasza:
15%
Mi ez?????????
2015. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9108/9202 anonim ***** válasza:
0%

Ada, itt Vica :)

Én a diétát teljes erőbedobással csináltam, ugye a cél érdekébe mindent. Én nem csak PCO-s de 2-es típusú diabéteszes is vagyok, így még nagyobb erőbedobással diétáztam. Először nagyon elszánt voltam, de voltak azért megingások, pl vendégségbe süti vagy ilyenek, mondjuk akkor többet tornáztam :) Szépen állíts össze egy étrendet magadnak , de ne éhezzen, mert ennek a diétának nem ez a lényege. A CH-t kell lecsökkenteni, de az előírt napi CH mennyiség meg legyen. Nekem 150 g Ch diéta volt előírva, mellé a merckformin és a torna. 85 kg-ról indultam, most végig a terhességem alatt 68 kg voltam, az egész terhesség alatt 3 kg-t híztam, és nem éheztem, sőt ugye picit több édességet is ettem, de én egész terhesség alatt szedtem a merckformint orvosi felügyelet mellett. A cél érdekében, te is mindent megfogsz tenni, csak tényleg edd meg azt a CH mennyiséget ami elő van írva, kevesebbet nem szabad, és többet se :)

2015. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9109/9202 anonim ***** válasza:
5%
Meglesz mindjárt a tízezer válasz!!!:)
2015. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9110/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok! :)


Vica köszi szépen a válaszod, erőt adtál vele :) A cél érdekében tényleg meg kell tenni mindent :) No innentől nincs megingás, muszáj lesz betartani a diéta+mozgás kombót, nem akarok több "lelkifurkát" :) Többször lementek már 10-10 kg-k, de akkor pont jött egy megingás, hogy ez még belefér stb, aztán átestem a ló másik oldalára. Nekem 180 g CH diétát mondott a dokim... Esetleg valami mintaétrendet tudnál nekem küldeni? Megköszönném :) Nemcsak a baba, az egészségem, de a külsőm miatt is szigorúan be kell tartanom mindent :)


No sikerült a nődokimmal is beszélnem, úgyhogy kedden hozzá is megyünk majd az andrológus után :)


Megyek is tornázok egyet :)

Puszi:

Ada :)

2015. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!