Lassan 2 hónapja szedek meforált pcos-re, babát szeretnénk. Nem jön 1 éve már. Június 1-én volt utoljára menzim, azóta semmi, teszt negatív. Mitől vannak ezek a tünetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
De kb 2 hete minden nap görcsölök, hol jobban, hol kevésbé. Bár nem egész nap. És fel is vagyok puffadva. Járt már így valaki? Mitől?Sosem volt rendszeres menzim,kb 4 havonta 1.Dokihoz csak jövő hét kedden tudok menni.Mikorra állhat be a menzim normálisra? Vagy baba kinek mikor sikerült meforállal?

2012. júl. 19. 12:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
jezusom, hat persze ezt a legkonnyebb mondani, hogy fogyjon le, mert annal kevesebbet kell foglalkozni az emberrel. jotanacskent mondom neked, inkabb egy magan endokrinologust keress, oda max. 1-2 het a varakozasi ido, ugyan fizetni kell erte, de szerintem a gyerekert mindent. ha pesti vagy akkor a mensmentist ajanlom!!!! nagyon alaposak, es kedvesek, nem az az elso szavuk, hogy fogyjon le. anyam, nem tudok napirendre terni, nekem ilyet mondott volna, azzal a lendulettel vagom pofan!
2012. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Vékony IR-esként sajnos sokkal nehezebb rendbe jönni. :-(

Kérj tanácsot dietetikustól, mert úgy beállítani a diétát, hogy ne fogyj, de mégse emelje meg az inzulinodat, nagyon nehéz. Én is ebben a cipőben járok, nagyon nehezen javulok. A mens mentisbe járok, minden létező segítséget megkaptam, és végre két év után volt egy kis javulás, de még mindig nem az igazi. :-(

2012. júl. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kaptam receptkönyvet,meg dietetikustól segítséget,azt mondta,hogy 180ch-t is ehetek,mert nem kell fogynom,de így is lement 2 hónap alatt 2 kg.De az szerintem a hasmenéstől van. Nem tudom mikor fog abbamaradni. Az elején csak 1 hétig volt,azt nem.Most 1 hete megint rendszeresen van,valamikor napi 4-szer is. Pedig ugyanazt eszem.Semmi édességet nem eszek,és nem is kívánom. Ez lehet a jele javulásnak? Hívtam a dokim,azt mondta,várjunk még 1 hónapot a vizsgálattal,mert akkor telik le a 3 hónap szedés.De minden nap puffadok,és görcsölök. :(
2012. júl. 22. 10:11
 14/18 anonim válasza:

Szia! Én is a Mensmentis-t ajánlom. 10-12 ezer ft egy alkalom de hamar be lehet jutni és tényleg rendbetesznek. Ennyit bőven megér szerintem!


Sok sikert,

egy sorstárs

2012. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
3-as, 11-es vagyok. ugy tunik nekem kevesebb mint egy havi gyogyszerszedestol visszaallt a ciklusom normal kerekvagasba. epp kedden jott meg ugyhogy 33 napos ciklust zartam. ez mar normalisnak tekintheto nem? kerdezo veled mi ujsag?? sikerult endokrinologishoz menned??
2012. aug. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi hogy érdeklődsz. E hónap végén lesz 3 hónapja,hogy szedem,de még mindig nem jött meg. :( Kaptam időpontot endokrinológushoz,de csak szeptemberben lehet menni. Szóval addig várok. Még mindig hasmenésem van. Lehet nekem nem segít a gyógyszer. :( Semmi változás.
2012. aug. 10. 05:15
 17/18 Manka68 ***** válasza:
Az nem biztos, majd a vérvételen kiderül. De lehet, hogy neked is kombinált gyógyszert írnak majd fel, a merck nekem sem segített. Bár nekem nem volt tőle hasmenésem. Szeptember már mindjárt itt van, hamarosan kiderül javultál-e valamit. Én is kíváncsian várom, majd írd meg, mi a helyzet!
2012. aug. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mindenképp megírom. Nagyon bízom benne,hogy segít. Ha már 1 évet kibírtam,ez az 1 hónap már semmi. :) Bár nem bánnám ha addigra sikerülne a baba,mert a dokim azt mondta,ha szeptemberig sem lesz baba,csinál átjárhatóságit.De én félek tőle.. Meg idegesít,hogy nem jön meg,ezért gondoltam,hogy nem segít a gyógyszer. :(
2012. aug. 10. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!