Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikertörténetek pco mellett?

Sikertörténetek pco mellett?

Figyelt kérdés
Irnátok néhány sikeres történetet, akik pco-ok és teherbeestek? köszönöm

2013. ápr. 8. 20:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első a második hónapban sikerült. Nehéz, problémás terhesség a kezeletlen pco miatt.

Második baba 2,5 év küzdelem, 4 sikertelen inszem után kikapcsolódás, utazás és onnan már többen jöttünk haza. Kettővel többen. Csak idő közben, még az elején az egyik kicsi meggondolta magát. Azóta tudom, hogy szeretnék harmadik babát is. A terhességem problémamentes volt.

Most 8 hós a kicsi, nem védekezünk, minek, úgysem sikerül, mert egyedül vagyok velük, mozogni semmit nem tudok. A merckformin kikészítette a májamat, így azt se szedem, a diéta meg nagyon nehéz gyógyszer nélkül.

2013. ápr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!