Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen értéktől számít a...

Milyen értéktől számít a pajzsmirigy alulműködöttnek?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk és mennem kell kivizsgálásokra. Mi az az érték amire már gyógyszer kellene, még akkor is ha határértéken belül van?

2013. aug. 8. 10:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi lennék, hogyan csináltad gyógyszer nélkül.
2013. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Én is ezt mondom. Mindenki úgy csinálja, ahogy akarja, de nem állítsd már nekem, hogy ebben a helyzetben te vagy az okosabb. Persze, leállt a veséd, te meg ittál teát, és meggyógyultál. Jaj, de kár ilyesmivel tömni mások fejét. De hát valamiből a sarlatánoknak is meg kell élniük, és erre valók a hiszékeny emberek.

Pajzsmirigy alulműküdés esetén ugyanazt a hormont kapod, amit a szervezeted is termel, de szörnyen veszélyes lehet, tényleg. Szerintem, ha nem értesz hozzá, inkább ne alkoss véleményt.

Az ilyen emberek hisznek az olyasmiben, hogy igyál esővizet és majd meggyógyítja a rákot. Legalább mást ne próbálj belevinni a hülyeségbe, ha már te ilyen vagy.

Nem szabad a gyógyszereket ész nélkül tömni, de van, amikor kell.

De te élj a középkorban, nehogy megöljön egy cataflam.

2013. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
En pl mesterseges vitaminkeszitmeny nelkul, tokeletes verkeppel rendelkezem 29 hetesen, mert tudom, h megfelelo a taplalkozasom. De a Letroxot beszedem, mert tudom, h keveset termel a szervetem es veszelyeztetnem a babamat - inkabb nem teszem. Nekem meg azt mondta a gyogyszeresz, h ez gyakorlatilag termeszetazonos hormon. Nekem csak egy "mellekhatasa" van, amin meglepodtem, nagyon jo lett a reflexem, de ez is tetszik. Amugy tobbfele oka lehet az alulmukodesnek, nagyon nem mindegy, kinek mi van, mert mig az egyik embernek bizonyos alternativ kezeles segithet, addig masnak arthat, szoval csak okosan a jotanacsokkal. Amugy a gyogyszer es vegyipar pont abban nem lenne erdekelt, h az egyszeru, 300huf-os Letroxot megkapjuk, hanem vegyuk helyette a fogyiszereket, revalid sampont, testapolot, vitaminokat, meddosegi kezeleseket sok-sok ezer huf-ert...
2013. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóvan. Van, ami nélkül lehet, ilyen pl. a vitamin, amit mindenkinek adnak, de a legtöbben meglennének nélküle, ha normálisan táplálkoznak.

Szintén igaz, hogy többféle ok állhat a probléma hátterében. Nekem pl autoimmun betegségem van, amit erősen kétlem, hogy kézrátétellel gyógyítani lehetne. Én beszedtem, mert nem akarom, hogy a gyerekemnek legyen miatta baja.

2013. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Fetrengek... Sut az ertelem! Ebbol latszik hogy lesza.od amit irtam es a faradtsagot sem vetted hogy olvass kicsit...

Eso viz :D jo poen de neveloapam rakos ugyhogy nem csattant a vicced jot.. Nem vagyok se varazslo se sarlatan... Csak tudom, hogy sok sok sok evvel ezelott is voltak emberek akik 70-80-90 eveket vigan eltek es nem kuzdottek rinyaltak a teherbeeses sikertelensegen....nem ebbolbelek... Gyereket nevelek es nekem er annyit a csaladom es mindenki mas elete hogy kiallok az igazamert... Nem hoskodes csak mert tudom hogy az a 300 forintos szir-sz.r bogyo idovel (kinek tobb, kinek kevesebb) hozza magaval a mellekhatasokat... Nekem mindegy ki mit csinal :) a vesem majdnem leallt... Nem leallt... Nem ittam ra teat... Elhagytam mindent ami nem termeszetes es egy kis mesterseges cucc is van benne... Egy laza eletmod valtas tortent... Nem kezretetel... Nem dobaltak csontokkal hogy eluzzek a rossz szellemeket... Csak tudom hogy a parom koszvenyes es refluxos volt sok gyogyszerrel amit mara elhagyott... En pm beteg magas ertekekkel ami mara 2,4 (ha jol emlekszem... Nincs nalam a lelet... Az inzulinom 15szoros erteke volt a normalnak terhelessel... De sebaj a hulye en vagyok... Nem tudom mirol beszelek :) es megis en nem szorulok gyogyszerre de ti igen :) remelem erzitek a poent mert en igen... Ti fujjatok az orvosi indoklast es gyogyszerrel indul a nap :D evekig szeditek/szedtetek es fogjatok is :) orulok hogy az agymosott en vagyok aki egeszseges lett kozulunk :) de ti ezt nem mondhatjatok el... Az vagy amit megeszel... Ezt kell megtanulni.. Nem veletlen el ez a mondas! Annak aki jelezte hogy erdekli, szerintem Te irtal nekem es mar valaszoltam! :)

Szep estet!

2013. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hogy vilagos legyen... En senkinek nem tanacsolom hogy.marol holnapra dobja el a bogyot! Fokozatosan... Valtson az ember eletmodit mert ha ilyen betegsegeink vannak az azt jelzi hogy szar amit csinalunk eszunk ahogy elunk... En napi 2 orat minimum sportolok ( mar ha Fiam nem epp nyariszunetezik mint most!) de ez a minimum terhelesem...

Olyan emberekre hallgatunk mint a dietetikusok akiknek a 70% elhizott! Sajat magat nem birja meggyogyitani de mast igen??? Humbuk szar az egesz mas meg kajazza amit mondanak es meg ismetli is... (mert ezt termeszetesen nem nevezik agymosasnak... Csak az amiben en hiszek es sok sportedzo :) ami termeszetes... Az az agymosas... :D ok miert nem betegek? Marmint a sportedzok! Biztos azert mert ok szerencsesek mi meg a 21re huztunk lapot!

2013. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!