Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Dr Szűcs Zoltánhoz hosszú a...

Dr Szűcs Zoltánhoz hosszú a váró lista?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk a BMC-be és ugye lehet választani dokit.Mi dr Szűcs Zoltánt vagy dr Konc Jánost választanánk. De ha lehet inkább Szűcs. Csak az lenne a kérdésem,hogy ha választok dokit akkor tovább kell várni,mint ha oda kerülök ahova raknak?

Skribához nem szeretnék menni,mert nagyon sok rosszat hallottam róla, Zeke doki se túl szimpi...Vélemények?



2013. aug. 28. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs várólista, ha megvannak a vizsgálatok és indokolt elkezdik az inszemet/lombikot, az viszont igaz hogy egy-egy vizsgálatkor, beavatkozáskor a fél napot ott tölti az ember úgy készülj, amúgy szerintem jó választás sz doki.
2013. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!Köszi a választ,nagyon örülök neki,hogy nem kell hónapokat várni még hozzá is!Úgy érzem alaposan utána jártam a dokinak és nagyon szeretném ha ő lenne a dokink :)

De ez ma úgy is kiderül :)

2013. aug. 29. 06:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem Zeke volt a dokim (első lombik, sikeres), maximálisan meg vagyok vele elégedve, szakmailag profi, emberileg meg olyan, amilyen. Nem beszélgetni jártam hozzá. :)


Szűcs csinálta a leszívást, mert Zekének szülni kellett menni, és vele sem volt semmi gond, amennyire meg tudtam ítélni ennyi idő alatt. Nem beszél sokat, de ő is haladósnak tűnik. Szóval jó választás ő is.


S valóban, arra készülj, hogy 1-1 UH vagy vérvétel egy délelőtt...de ahogy észrevettem, gyorsan pörgetik a dolgokat, csak pl. a vérvétel eredményét sokszor megvárják, ezért is húzódik az idő.


Sok sikert! :)

2013. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia!Ma voltunk ugye,nagyon tetszik a hely, remélem nekünk is hamarosan meghozza a mi kis csodababánkat :)Gratulálok a Te picidhez :)
2013. aug. 29. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, örülök, hogy tetszik! :) Sokakat elrettent a tömeg, de mindenhol sokan vannak, máshol is voltunk előtte. Itt nagyon jó helyen leszel, mert nem csak az orvos fontos, hanem a többi munkaerő is, és itt a biológusok is nagyon profik, mindent megtesznek. Szorítok, sok sikert! :)
2013. aug. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. szept. 2. 11:40
 7/10 ozsi987 ***** válasza:
Szia. Nekem Zeke a dokim. Pénteken voltun 2fagyi babáért. Azt hallottsam Zekéről, hogy jó szakember. Remélem nálunk is bizonyít. Sok sikert nektek!
2013. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia!Szurkolok,hogy sikerüljön!Azt hallottam én is,hogy jó doki,csak hogy tapló a modora,meg pénz éhes...Sok kommentet olvastam így döntöttem és a Szűcs dokinál.De azért szurkolok nektek!Majd megírod mi lett az eredmény?
2013. szept. 5. 08:59
 9/10 anonim válasza:
Szia. Mi a Szűcshöz járunk, de betelt a pohár...Hetek mire időpontot kapok hozzá konzira, közben lejárnak a leletek, ráadásul beszól hogy :"miért nem jöttem előbb"? (Áprilisban jelentkeztem be hozzá, és júliusra kaptam időpontot...) hja, 2 éve vagyok "tag" nála.
2013. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem teljesen a kérdésedre válaszolok...

Mi is a BMC-be járunk,és pénteken lesz az első inszeminációnk.Mivel egyik orvost sem ismertük,így a recepción beosztottak minket,történetesen Zeke Tanár Úrhoz.A véleményem hasonló azzal amiket itt olvasok,vagyis a modora hagy némi kivetni valót maga után(szintúgy az asszisztense!) Én már csak abban reménykedem,hogy nem véletlenül Tanár Úr,és csak tudja,hogy mit csinál :)

2013. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!