Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pco féle IR nincsen! Valaki...

Pco féle IR nincsen! Valaki hasonló helyzetben? Peteérésre valamit?

Figyelt kérdés

Cisztás petefészek, hébe hóba van pé

Nincs IR-em,hormonjaim jók

LH FSH hormon nem jo

barátcserjét szedek

metformint nem kapok,mivel nem magas az IR em

és nem mondanak pcosnak


2013. szept. 6. 08:17
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

az inzulin értékeknél megvan a harangforma?

csak azért kérdezem, mert pcos ritkán van ir nélkül, de ettől függetlenül gyógyszer, diéta és mozgás (legalább hetente háromszor 1 órás aerob) nélkül hiába szedsz barátcserjét sajnos :(


Ui: nekem több orvos is mondta, hogy jók az inzulineredmények, aztán mire egy normális endokrinológushoz kerültem, már a cukrom sem volt jó, sőt. Ne így legyen nálad, de ilyen is van. Nálam meddőséget okoztak a "tökéletes" értékeim :)

2013. szept. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Megírnád azokat a "jó" eredményeket? Lehet, hogy jobban tudnánk segíteni. Persze nem akarok diagnózist felállítani, csak kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak jónak. Ahogy az első is írta, nekem sem mondták rossznak, nem is kezelték, és most már IGT-m van.
2013. szept. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek mondanak????? Mégis mivel kecsegtetett az orvos?? Gondolom valami gyógyszert csak kaptál, mert ez így nem maradhat.

A cisztás petefészek PCO. Keress másik orvost feltétlen, de inkább egy endokrinológus lenne a legjobb!!!

Metet PCO-ra is szoktak adni nem csak IR-re.

2013. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Sajnos elég gyakori, amit az előttem szólók írtak. simán rávágják a legborzalmasabb értékekre is, hogy tökéletes. Nem tudom csináltak-e rendes terheléses vizsgálatot - gyakran e nélkül is rávágják, hogy minden rendben - , de ha igen, tényleg jó volna, ha leírnád az eredményeket.
2013. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

Igen sajnos, én éveket pocsékoltam el, mert hittem és bíztam az orvosomban, mint kiderült utólag kár volt. Valóban a rossz eredményre simán rávágta hogy ez nagyon jó, határértéken belüli, és ez így ment évekig....:((


Kérdező, megkérdezhetem hogy TSH-t néztek-e nálad? (pajzsmirigy hormon), mert ez is igencsak befolyásolhatja a peteérésedet és a ciklust is.

2013. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

0 perces 5,6

120 perces 23,9

?nemtudom mar hova fordulhatnek...pedig nagyon jo endokrinológus..olyan sokaknak segített,sokat foglalkozik velem is,bármikor hívhatom stb

2013. szept. 7. 20:04
 7/42 A kérdező kommentje:

0 perces 5,6

120 perces 23,9

?nemtudom mar hova fordulhatnek...pedig nagyon jo endokrinológus..olyan sokaknak segített,sokat foglalkozik velem is,bármikor hívhatom stb

baratcserjetol van pém és rendes mensim is

2013. szept. 7. 20:05
 8/42 anonim ***** válasza:
Kéne a cukorérték is! A kettőt együtt szokták nézni.
2013. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem elemezgetni akarom, de ebből a 2 értékbol megmondta, hogy jo vagy nem? Igazából egy három pontos kellene elso körben :) cukorértékkel együtt persze
2013. szept. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

inzulin - glükóz ezt a kettőt kell keresni, +TSH

(endodokihoz TSH-val kell sok esetben menni)

2013. szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!