Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mitől lehet, hogy a petesejt...

Mitől lehet, hogy a petesejt kiszabadulása után a tüsző nem alakul át sárgatesté hanem felszívódik? Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Meddőségi kivizsgálásra járok. Ez volt a második ciklus, hogy tüszörepi utáni ellenőrzésen nem volt látható sárgatest, hanem újjabb érő tüszö/tüszők. Illetve előző hónapban a ciklus első felében mind a két oldalon volt érő domináns tüsző, a nagyobbhoz kaptam a repesztőt aminek a helyén 3 nap múlva újabb érő tüsző volt látható, a kissebb helyén volt azért sárgatest. A mostani ciklusban egy domináns tüszővel indítottam , repesztő szuriztunk, majd ellenőrző uh-n sárgatest sehol hanem mind a két oldalon újjabb érő tüsző. Természetesen késik a menszeszem, ami amúgy rendszeres volt. Már a 39. napon vagyok, de tesztelni nem merek, mert progeszteron nélkül ugysem maradna meg a baba.
2013. dec. 9. 13:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!