Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lányok, jól jönne egy kis...

Lányok, jól jönne egy kis segitség. Mikor teszteljek closti+tüszőrepesztő után?

Figyelt kérdés

8hónapja várunk a babára,de eedig még semmi nem történt. Kivizsgálásokon voltam. Ez az első clostis hónapom. Január 2.án jött meg,és a 13.cn-on voltam ultrahangon. Kaptam tüszőrepesztőt,és január 17.én meg is repedt.Ir-em is van,igy az utolsó ciklusom 35napos volt. Hallottam hogy a closti befolyásolja a ciklus hosszát,csak nem emlékszem melyik irányba. Mik a tapasztalataitok?

Voltak cisztáim meg nem repedt peték miatt,remélem az volt a baj,és most segiteni fog ez a kombináció.

Előre is köszönöm a segitő kritikákat,megjegyzéseket. :)



2014. jan. 28. 15:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Hűű,és mit mondanak mi a gond? Párod gondolom volt vizsgálaton ugye? Mennyi idő után ment el?

Fent irtam,hogy nőgyógyász,endokrinológus kezel. Itt nem igazán van meddőségi szakember..:S Sajnos nálunk(Szerbiában) vannak a legócskább orvosok.

Még a babatervezés elején egy olyan doktornőhöz kezdtem el járni,akiről később megtudtam,h megvette a diplomáját,és petefészekrákkal diagnosztizált egy teljesen egészséges nőt. Tanácstalan is vagyok néha az orvosokkal kapcsolatban.

2014. jan. 28. 18:00
 12/22 anonim ***** válasza:
Férjemnél minden ok, nálam csak a PCOS a gond. Huha az nem jó ha ilyen orvosod van.
2014. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem,nem. Ezután váltottam dokit. Barátnöm is Pcos,mint én,erre a dietetikusa hülyének nézte,hogy az inzulinrezisztenciának mi köze a pco-hoz és a diétához. Meg olyan étrendet irt ki neki,hogy az ebédet nyugodtan meg birja enni este 9kor is. Bármelyik étkezést helyettesitheti bármelyikkel. Ugye ezt nem csak én gondolom ugy,hogy nem normális?
2014. jan. 28. 21:05
 14/22 anonim ***** válasza:
me, ez igy tényleg nem jó, sajnos sok a nem hozzáértö szakember. Mikor fogsz tesztelni?
2014. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Hát majd talán február 1.-2.körül. Előbb nem merek. A teszt különben is mindig nagyon lesújt. De hát előre meg kell vennem a clostit,ami itt nálunk nincs egyáltalán. Ugyhogy muszaj tesztelnem,nehogy lekéssem aztán a closti kezdést. Na ezt jól megirtam,de remélem érted.
2014. jan. 28. 22:26
 16/22 Manka68 ***** válasza:
Tüszőrepedés után 14 nappal lehet tesztelni. :-) Abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy napra pontosan tudod mikor volt. Ha teljesen biztosra akarsz menni ráhagysz még 2-3 napot. Így a február 3 tökéletes dátum neked. :-)
2014. jan. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Manka akkor igy lesz. Nagyon szépen köszönöm. Es remelem vegre sikerul nekem,es mindenki masnak is. :)
2014. jan. 29. 08:39
 18/22 anonim ***** válasza:
Kérdezö! mi ujság? sikerült?
2014. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 bius06 ***** válasza:
Szia! Bocs, hogy belekérdezek, de milyen és mennyi tüszőrepesztő szurit kaptál? Mert ha most nem jön össze a babó, akkor jövő hónapba én is kapni fogok.
2014. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Szaisztok. Sajnos nem sikerült.. Én Pregnylt kaptam,5000-eset. A doki kiirta receptre,de mikor elmentem megvenni,nem tudták kinézni,hogy 1x1-et vagy 2x1-et ir a papiron,a doktornő meg nem emlitette a 2t,igy én megvettem 1-et. Majd most rákérdezek jövőhéten,ugyis megyek megint,mert ujabb clostis honap van.. Utolsó nálatok mi a baj?
2014. febr. 7. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!