Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lányok, jól jönne egy kis...

Lányok, jól jönne egy kis segitség. Mikor teszteljek closti+tüszőrepesztő után?

Figyelt kérdés

8hónapja várunk a babára,de eedig még semmi nem történt. Kivizsgálásokon voltam. Ez az első clostis hónapom. Január 2.án jött meg,és a 13.cn-on voltam ultrahangon. Kaptam tüszőrepesztőt,és január 17.én meg is repedt.Ir-em is van,igy az utolsó ciklusom 35napos volt. Hallottam hogy a closti befolyásolja a ciklus hosszát,csak nem emlékszem melyik irányba. Mik a tapasztalataitok?

Voltak cisztáim meg nem repedt peték miatt,remélem az volt a baj,és most segiteni fog ez a kombináció.

Előre is köszönöm a segitő kritikákat,megjegyzéseket. :)



2014. jan. 28. 15:20
1 2 3
 21/22 bius06 ***** válasza:
PCOS gyanus vagyok.Már az első babánk is Clostival fogant,már 4 és fél éves,bár ő az 1. hónapban.Most már a 3. hónapnál járunk,s még semmi.Ha most sem jön össze akkor köv. hónapban szuri!Te akkor így csak 1 szurit kaptál s ezért nem sikerült?
2014. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Én most vagyok a 2.Clostis hónapban. Nekem ugy ahogy kell,majdnem pontosan 36órára meg is repedt a tüszőm a szuri hatására. 16mm-es volt,mikor beadtam magamnak,aztán 1,5 nap alatt lehet nem nőtt meg nagyobbra. Meg csak egy tüszőm volt. Neked hány szokott lenni,mekkorák?

Azért az már jó,ha egyszer sikerült.

2014. febr. 8. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!