Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nem sikerül? Mi tehetnék...

Miért nem sikerül? Mi tehetnék még?

Figyelt kérdés

Jó ideje nem sikerül teherbe esnem. Voltam mindenféle kivizsgáláson, párom is rendben van. mégsem jön a baba.

Nem agyaltam eddig túlzottan, viszont most már kezdek kétségbe esni. Mit tehetnék még hogy sikerüljön? Hormonok rendben, átjárhatóságin voltam. Akinek van jó ötlete, szívesen fogadom.



2014. febr. 14. 09:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje próbálkoztok?
2014. febr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
3 éve. Elég régóta.
2014. febr. 14. 09:19
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elég hosszú idő. Ha nem talàltak egyikőtöknél sem szervi gondot, akkor én csak a lelki tényezőkre tudnék gondolni. Olvastad már Guthy Geirgina könyvét a gyermekáldás varázsát?
2014. febr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

mi 5 évig vártunk a babára, és a 4. évben kiderült, egészen egyszerű oka volt: bár a cukrommal minden oké, de az inzulinom elég magas volt.

10 hónap alatt beállt, és még abban a hónapban terhes lettem.


Persze, ezt nem azért írom, hogy nálad is ez a baj, csak én úgy jártam, hogy 3 doki mondta, hogy minden oké a hormonokkal, és mégsem...

2014. febr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A helyedben elkezdeném az Aviva tornát, neten megtalálhatod a könyveket letölthető formátumban is.


Javaslom, hogy együttlét után feküdj hasra legalább fél órára, vagy gyertyaállás. Nekem ez kétszer bevált (lehet semmi értelme, de valamiért mégis így sikerültek a fiúk :))!

2014. febr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Elvileg az inzulinommal sincs baj.

Avivat lehet megpróbálom, de ezt könyvből el lehet sajátítani a gyakorlatokat?

Eddig nem csináltam gyertyaállást, de megpróbálom azt is. Veszíteni valóm nincs.

Köszi a segítséget!

2014. febr. 14. 10:26
 7/17 anonim ***** válasza:

igen, simán tanulható könyvből szerencsére :)

sok sikert, szorítok Nektek!

2014. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Picsusz ***** válasza:
Kedves kérdező.Én ugyanebbe a problémában szenvedek.Nálunk sincs semmi baj,én is voltam átjáhatóságin,ott sem találtak semmit.3 éve várunk mi is a babára.Én most ovu tesztet vettem,hogy egyáltalán van e peterésem,meg méhpempőt szedek egy pár napja.De más ötleteket én is szívesen fogadok.
2014. febr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mi is mindent kipróbáltunk, kivizsgálások rendben voltak.


Annyira rástresszeltem (méricskélések, hőmérőzés, minden) hogy teherbeestem és rá pár napra elvetéltem. Azt hittem megnyílik alattam a föld, mikor a doki mondta, nem látok semmit.


Utána összetörtem teljesen, hónapokig magam alatt voltam.


Majd azt mondtam, már bocsánat a kifejezésért, de lesz*rom, hogy lesz e babám, nekem ebből a kikészülésből elegem van. Vettünk egy macskát, hogy kiélhessem dajkálási vágyamat és ennyi. Következő hónapban terhes lettem.


Illetve még pont akkor fejeztünk be egy méphempő kúrát, úgyhogy a teherbeesést vagy ennek vagy a lemondásnak tulajdonítom.


Sok sikert és mielőbbi babásodást!

2014. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Méhpempőt nem próbáltam.

Ovu tesztet viszont igen, és Uh-on is nézték h van peteérésem.

Méhpempőt mennyit kell naponta enni.

Akinek sikerült a baba gratulálok, akinek még nem, annak meg szurkolok:)

2014. febr. 14. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!