Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nem sikerül? Mi tehetnék...

Miért nem sikerül? Mi tehetnék még?

Figyelt kérdés

Jó ideje nem sikerül teherbe esnem. Voltam mindenféle kivizsgáláson, párom is rendben van. mégsem jön a baba.

Nem agyaltam eddig túlzottan, viszont most már kezdek kétségbe esni. Mit tehetnék még hogy sikerüljön? Hormonok rendben, átjárhatóságin voltam. Akinek van jó ötlete, szívesen fogadom.



2014. febr. 14. 09:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj meg de hány orvosnál voltál eddig? Endokrinológusnál is jártál? Én 8 éve várok első kisbabámra a "minden rendben van" dokik miatt. Még csak 1 éve derült ki, hogy koránt sincs minden rendben. SŐT! Ir, pm alulműködés, magas prolaktin, PCOS. Pedig 3 különböző orvos mondta, hogy minden rendben.
2014. febr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
7 hónapig próbálkoztunk mire sikerült a fiúnk ovu tesztet használtam és E vitamint kezdtünk el szedni a férjemmel napi 1 szemet mind a ketten!!A köv. hónapban jött is a baba most 18 hónapos. Akartunk tesót vettem E vitamint a 3. hónapban sikerült is szerencsére. Folsavat is szedtem az nem árt azt mondta a dokim. Én ajánlom az E vitamint nekünk bejött. Kívánom, hogy legyen szerencsétek!!
2014. febr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Picsusz ***** válasza:
Én a méhpempőt minden reggel éhgyomorra szedek 1g-ot.Elvileg 28 napig kell szedni,majd ugyanennyi nap szünet,és újból lehet kezdeni.Nagyon bízok benne,hogy segít,sok jót hallottam róla.Ártani nem árt.
2014. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

E vitaminból mennyit szedtél naponta?

Lehet hülye kérdés, de hol lehet méhpempőt venni?

2014. febr. 14. 15:36
 15/17 Picsusz ***** válasza:

Én a netről rendeltem. [link]

Elég drága,de remélem megéri!

2014. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Bár nem valami romantikus, de szex után gyertyaállás, sőt én - elég hajlékony vagyok - és egészen a nyakamig dobtam a lábaim, így a férjem a - bocsánat - , de égnek meredő fenekem megrázta egy picit... :D

lehet nagy hülyeség, de nekünk elsőre összejött a baba, pedig soha nem volt normális ciklusom...

Sok sikert :)

2014. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Tényleg nem vmi romantikus:), de lehet pont ez hiányzik a sikerhez. Veszíteni valóm nincs, csak a kitartásom kezd lenullázódni.:(
2014. febr. 16. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!