Inofolicról tapasztalat? Akinek sikerült a baba.

Figyelt kérdés

5 éve próbálkozunk a babával, illetve úgy mondanám, hogy a véletlenre bíztuk volna. Most dokit váltottam, aki első alkalommal közölte, hogy hátrahajló méhem van (ezt 8 évig egyetlen orvos sem mondta)

Pajzsmirigyes vagyok, vizsgálatok alapján most jók az értékeim.

A jelenlegi nődokim nagyon kedvesnek tűnik, de piszkálja a csőrömet, hogy vizsgálatot nem rendelt el, viszont első találkozásunkkor az inofolic nevű készítményt ajánlotta.

Eddig még semmilyen vizsgálatom nem volt ami megerősítené, hogy van-e esélyem teherbe esni. Van akinek segített babával kapcsolatban ez a készítmény? Napi 2*1 javasoltak.



2014. márc. 4. 11:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
10-es!! Kivánom hogy minél elöbb így legyen. :)))) Döbbenet hogy évekig igy félre kezelnek, vezetnek embereket... és mennyi ilyen sztori van.....
2014. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm! Igen sajnos ez nagyon szomorú!
2014. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem mondanám magam túlsúlyosnak, de a kilók szöknek időközönként, inkább súlyingadozásom van 5-6 kiló mínusz-plusz.

Babára vágyóknak sok kitartást, és sikert kívánok!

Remélem ha endokrinológust váltok, talán hozzáértőbb lesz.

Az bosszant, hogy így elküldött az előző nődokim, hogy jön az a baba ha akar.. :(

Nemtörődömség, és már ez a nődoki az 5. akihez elmentem, nagyon kedvesnek tűnik és segítőkésznek remélem végre normális orvosokkal fog összehozni a sors....és hamarosan itt lesz a pocaklakónk :((

2014. márc. 5. 08:41
 14/20 Dinus87 ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!!! Én csak jó tapasztalattal szolgálhatok neked!!!Egy éve kezdtem dokihoz járni vérvételek sokasága sok gyógyszert kipróbáltam.A Diagnozis pcos.Tavaly novemberben javasolta az orvos az inofolicot napi egy tasakot .Én december elején kezdtem szedni vagyis inni.És láss csodát 60darabot megittam már a második adagot is elkeztem és kiderül hogy teherbe estem. 2nap múlva leszek 8hetes.Szóval csak ajánlani tudom megéri az árát!!!!Egyépként egy ével ez elötti vizsgálat során nekemis hátra hajló méhem volt de a pozitiv terhesség teszt elött az ultrahangon már kiegyenesedet méh szerepelt. ezután az ultrahang után küldtek teszre ahol pozitivat mutatot.28-án voltam ultrahangon és ott már 11mm-e embrió szerpelt:) !!!!Sok sikert!!!!!!
2014. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokim is napi 2 adagot ajánlott! 1 hónap után sikerült! Ma teszteltem pozitívat, miközben hétfőn még spermavizsgálatra kértem időpontot páromnak, mert novemberben nagyon rossz lett az eredménye, én l-thiroxint szedek, kivették a pajzsmirigyem! Volt már vetélésem is, decemberben eü kaparásom polipgyanú miatt! Csodák tényleg vannak!
2014. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Jaj én melóhelyen néztem meg a videót és drukkoltam, hogy ne jöjjön be senki mert én is a bőgés szélére kerültem, olyan megható volt!!!

Remélem még megadatik a csoda, hogy kisbabám lesz nekem is és mindenkinek aki szeretne!!

2014. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nekünk 2 év után az első inofolicos hónapban sikerült a baba! Én naponta 1 zacsival ittam, de még maradt is meg, mert a pozi teszt után nem mertem inni,

Én azért keresnek másik dokit, mert nekünk minden kivizsgálás után (hormon, vér, sperma, hsg, uh-s peteérés követés) ajánlotta az inszem előtt, de szerencsére nem került rá sor.

Egyszóval számos oka lehet hogy nektek sem sikerül, és ha pl. el vagy záródva, vagy azoospermáról van szó, nem fog segíteni, mert nem csodaszer. Sok sikert!

2014. márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Én is csak jókat hallottam eddig, az én nőgyógyászom is napi 2x1-et javasolt. Nekem szintén hátrahajló méhem van, de azt mondta az orvos, hogy ez semmi de semmi problémát nem jelent, egyszerűen olyan alakja van, és kész :) Nálam a PCOS és a rendszertelen menstruáció jelent problémát. Szedem az inofolic-ot 3-4 hónapja, emellett tornázom heti 2-3szor, és odafigyelek mit eszem, de a mensim még mindig nem rendszeres, ált 40-60 nap között jön meg, mikor hogy. Mi még nem próbálkozunk, egyelőre szeretném magam "rendbe tenni", így arról sajnos nem tudok nyilatkozni, hogy milyen a hatása. Augusztusban kezdjük el, esküvő után, és nagyon bizakodunk :) Csak pozitívan, az nagyon fontos! :) Minden jót!
2014. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Niki444 válasza:

Sziaszok. én egy 23 éves lány vagyok akinek az első perctől kezdve problémái vannak a menzessel.


Fogamzásgátlót nem szedhetek - szedtem másfél évig. az előtt Lutenyl és provera nevű gyógyszereket szedtem. decembertől szedem a Duphastont mert mondtam hogy kisbabát szeretnénk. és most márciusban mikor voltam nála az inofolicot ajánlotta, mert hogy segít a rendszertelen menzeszben is de legfőbbként nekem is a baba miatt adta.

nálam sajnos semmilyen hormon kezelés nem lehet mert egy másik betegségem is van és a kettő üti egymást.

meg kicsit lusták a petefészkeim.


Remélem nekem is és nektek is sikerül a baba!!


kitartást!!

2014. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sikerrel jártatok? Ha igen, akk inofoliccal!:)
2017. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!