Niki444 kérdése:

Kinek van tapasztalata a Duphaston és az Inofolic nevű "gyógyszerekkel"? Mindekettőt a teherbeesés növelésére adtt a nőgyógyászom.

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

A duphastont progreszteron potlo,az arra jo ha terhes lennel akkor konnyiti a beagyazodast.Ezt peteeres utan kell szedni mikor a doki mondja.en is szedem.inszem utan vagyok meg kell szednem egy hetet.

az inofolic csak egy taplalek kiegeszito serkenti a peteerest.En guna fem-met szedek petereesem lett tole.

2014. márc. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nekem a duphastont azért kell szednem, hogy megjöjjön a menzesem... a menstruációtól számítva a 15 naptól 10 napon keresztül napi 2x.... az orvosom aztért adta ezt a fajtát, hogy megjöjjön és mert hogy babát szeretnénk.. az inofolic - ot meg a héten a mondta, hogy ettől is lesz peteérésem. ma ittam meg az elsőt....

Hát teljesen össze vagyok zavarodva és kétségbe vagyok esve, hogy fog e sikerülni a pici... :(

2014. márc. 21. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:

a Duphastont biztos nem arra adta hogy megjöjjön hanem arra hogy ne jöjjön meg....progeszteron ami az ovuláció után is termelődik és segíti a beágyazódást azért hogy a baba jobban megtapadjon....ha kevés a progi akkor rápótólnak a duphastonnal.... de vannak esetek amikor a mensi normalizálására adják....nálad akkor az utóbbi. Az inofolic....étrend kiegészítő B9 vitamint tartalmaz... [link] [link]

_10_mg_filmtabletta/8927

2014. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket.. de már a neten a tájékoztatókat olvastam, meg a gyógyszeres dobozban lévőket is...

De igen arra adta.. vagyis a Duphastontól jön meg, épp úgy ahogy az előző gyógyszertől ami a Lutenyl volt.


A lényeg, hogy téleg segítenek akkor a babánál. A tapasztalatok is ezt mutatják?.

2014. márc. 22. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!