Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » INOFOLIC tapasztalat? Enyhe...

INOFOLIC tapasztalat? Enyhe IR+PCOs vagyok! Kinek segitet?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 13:03
1 2
 11/14 Sziszi3 válasza:

Szia Dinus!


Gratulálok!!!

Én ciklusrendezésre használom, és 3 hónap alatt teljes rendes lett a menzeszem. Reggel, este szedem még most is, de semmi mellékhatást nem tapasztaltam, se émelygés, se hasmenés. Sziszi

2014. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Dinus87 ***** válasza:
Amióta elsőnek megjött a mensim sosem volt redszeres.És kiderül hogy hormoneredetü a problémám. Tavaly februárban keztem el járni az endokrinologiára ahol rengeteg vérvizsgálaton voltam ahol az volt az eredmény hogy magasabb az androstendion és dheas szintem emelkedet.Pcos gyanum volt végig de konkrétan sosem igazolodottbe.Kezelt a clostilbegytel is de nem használ!Aztán cukorterheléses vérvételre küldött ami kideritette hogy inzulin rezisztanciám sincs.De azért elkezte szedetni velem Metforálnevü cukor gyógyszer a második hónap után abba hagytam mert 2szerhánytam tőle!!! Ekkor ajánlotta doki az inofolicot és ez be vált mert megjött a mensim is egyszer és következő már nem jelentkezett mert már ott volt a Pici magzatunk!!!!!!!Ha lesz kérdésed nyugodtan kérdezz ha tudok válaszolok!!!!!!
2014. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Dinus87 ***** válasza:
Köszi Sziszi!!! :)
2014. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Koszi Dinus!Hogy leirtad nekunk!Aranyos vagy.Ilyen peldak erositenek,hogy ne adjam fel!Lanyok aki ir-s,ajanlottak a balzsamkortet.MA vettem az inofolc melle.

Azota elmentem a meddosegi dokimhoz es azt mondta,hogy szinte nincs is inzulinom es a pcom is csak abban nyilvanul meg hogy apro eretlen tuszoim vannak.Hormonjaim viszont nagyon jok.Hasonlo cipoben jarok mint te.Remelem nekem is fog segiteni az inofolic.

2014. ápr. 9. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!