Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
A férjem nem akar gyereket, ennek ellenére már 3 éve próbálkozunk, de sajnos nem jött össze, bár többször is teherbe estem, volt méhen kívüli terhességem és vetélésem is. Most felvetettem, hogy próbáljuk meg a lombikot (37 éves vagyok, nincs sok időm próbálkozni). Nagyon nem akarja, de most azt mondta, hogy a kedvemért csináljuk. Viszont mióta ezt mondta, nagyon utálatos velem, szinte nem is szól hozzám, ha igen, akkor is csak bunkóságokat vág a fejemhez, olyan, mintha azt akarná, hogy megutáljam. Ti mit tennétek? belevágjak így vele a lombikba? Váljunk el és csináljam végig a lombikot egyedül? Állítólag engem nagyon szeret (pont ezért menne bele a lombikozásba) és én is szeretem.

2014. máj. 20. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan nem értem, hogy miért akarsz egy olyan embertől gyereket, aki nem akar tőled?

Az az álmod-vágyad, hogy egyedül neveld fel? Mert jó esélyed van erre.

2014. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállalnék vele gyereket. Ennek a vege csak válás lehet, ido kérdése, hogy mikor. Döntsd el, hogy mi a fontosabb: a parod, vagy egy esetleges gyerek.
2014. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Rá akarsz erőltetni valamit, amiről egyértelműen megmondta, hogy nem akarja. 3 éve vársz valamit, amit ő nem. Mégis mihez vágjon jópofit?


Ha gyereket akarsz, akkor nem ő az igazi. Ha ő az igazi, akkor meg le kell mondanod a gyerekről. A kettő együtt nem igen fog menni.

2014. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ott nincs szeretet ahol egy 37éves nővel nem akar vki gyereket. Illetve a bunkozasokat sem tudom mire vélni. Ismerőseim körében ahol az egyik fél nem akart gyereket többnyire mind szétmentek mert kiderült mégse olyan nagy a szerelem (pont az i-re hogy utána fél éven belül gyereke lett mástol PONT annak aki nem akart es nem egy ilyen sztorim van!!) Szoval üljetek le beszéljétek meg őszintén. Erőltetni nem szabad inkább mindenki menjen békében tovàbb.
2014. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó:

De ennyi erővel a hapsi is rá akarja erőltetni a saját akaratát.


Azért ez nem egy egyszerű kérdés. Valakinek engednie kell, mert sajnos olyan megoldás nincs, ami mindkettőtöknek jó. Nem lehet csak egy fél gyereket szülni...

2014. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

"Szerintem ott nincs szeretet ahol egy 37éves nővel nem akar vki gyereket. "


Ekkora baromságot mar rég olvastam.... Mi az összefüggés a kor, a gyerekvállalás es a szeretet között??? Van olyan ember, aki nem akar gyereket. Nem es kesz. Ez nem jelenti azt, hogy nem szereti a társát. Gyereket nem akar.

2014. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem hiszem, hogy vállalnék olyannal gyereket, aki nem szeretne. Én nem tudom elképzelni gyermek nélkül az életemet, ezért valószínűleg nem maradtam volna vele.

A másik része a kérdésnek, hogy ha többször teherbe estél már, akkor miért lenne szükség most lombikra? Akkor a vetélés okát kell kideríteni és azt kezelni. Vagy a terhességek nem a 3 éven belül voltak, hanem korábban?

Egyébként ha 3 éve egyáltalán nem esel teherbe és szeretnél babát, akkor sem lombikkal kezdik.

2014. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Már több, mint 3 éve elhagytam volna és olyan embert kerestem volna, aki azt akarja, amit én akarok. Nyíltan megmondta, hogy nem akar gyereket és utána meglepődsz, hogy húzza a száját. Nem kell nektek gyerek! Hagyjátok el békében egymást és keressetek más társat. Lehet, hogy 37 éves vagy, és sürget az idő, de még mindig jobb pár évet várnod, mint egyedül maradnod és ilyen "családi életre" kárhoztatnod egy szerencsétlen gyereket! Önzésnek is van határa! N30
2014. máj. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hagyd ott ezt a pasit. MI az hogy téged szeret, de gyereket nem akar, de miattad mert szeretnél legyen baba. Akkor fogja szeretni a gyereket akit amúgy most nem akar?

Meg ha utálatos veled most akkor mi lesz később amikor 3 óránként éjszaka is sírásra fog ébredni? Amikor hasfájós a baba és sétálgattok a szobában mert úgy végre nyugi van, hogy fogja bírni?

Sőt ha terhes leszel és esetleg komplikáció lehet mármint sokat kell feküdnöd, nem mindenki rohangálhatja végig a terhességet, van akinek bizony feküdnie kell, akkor vajon mit csinál? Kiszolgál, segít majd, hogy az a gyerek akit ő nem akar de te igen, rendben legyen? Sőt a vizsgálatokra el fog menni egyáltalán? Érdekelni fogja az UH? Sőt a 4D-s UH?

Na ezeket kérdezd tőle? Ne miattad csinálja, mert az a gyerek ott lesz örökre veletek!!!!! Hanem azért csináljon gyereket mert szeretne tőled!

2014. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4es vagyok. De van összefügges mert ha vki tudja hogy a párja akar gyereket és egy nőnél ketyeg az ora akkor nem fosztom meg ettől. 37évesen nincs sok ideje huzni a dolgot egy nő meg nehezen mond le egy gyerekről (miért is mondana le?) akkor meg ne kösse le magához. Igen igen a nő is leléphet de azért félig meddig probalkoztak es hitegeti. És hiszek abban hogy az ember addig nem akar gyereket amíg nincs meg az őszinte szerelem -hogy neki igen. De lehet h férfiaknál ez máshogy működik. Mindenesetre a gyerekkérdés nem olyan h akarok-e kiskutyat vagy uj konyhaszekrenyt. Ezért gondolom ha az egyik fél akar az komolyabb igény minthogy a másik nem akar.
2014. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!