Mi a teendő akkor, ha a spermiumok át sem jutnak a méhnyakon?

Figyelt kérdés
mit lehet tenni ezért?piszkaljam be őket vagy mi?:-)
2014. jún. 26. 18:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Jajj de vicces vagy!!Unatkozól?
2014. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

egyébként tényleg unatkozom,de ez jelenleg konkrétan érdekelne!egyébként parancsolj,OKULJ!

[link]

2014. jún. 26. 18:35
 3/22 anonim ***** válasza:
14%
Nekem ne linkelgess okés!!Miaz hogy okulj?? Vegyél vissza!!!
2014. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%
Nem egy taknyos tini vagyok!!
2014. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk ovulációkor szeretkezz???
2014. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom, ezt orvos állapította meg.

Ha ez a helyzet, akkor peteérést figyelnek és a megfelelő időszakban inszeminációt végeznek, egyenesen a méhbe juttatják a spermiumot.

Te, magad, egyedül mégis mit tehetnél? Mivel piszkálnád be?!

A dokid nem mondott alternatívákat a teherbeeséshez?!

2014. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

hihihi:-)kedves első,milyen érdekes,hogyha vki a Te saját lekezelő stílusodban válaszol vissza,mindjárt hogy a plafonon tudsz lenni!?de ez nekem jó!:-)mert lehet,hogy úgy válaszoltad meg a kérdést,hogy szépen körbeírtad az eredeti okot,attól azon még átlát az ember,és megprobál ugyanúgy válaszolni,és nem azt írni,hogy k...be,te idió...,igenis van ilyen!aki másnak vermet ás....

a másik meg,hogy tényleg ovukor kell együtt lenni,nem is gondoltam rá!most hogy mondod!:-O

Kedves utolsó,nem,nem doki állapította meg,csak olvasgattam a neten meddősségi problémákat,és a kérdést úgy fogalmaztam meg,hogy ne általánosság legyen,hanem irányuljon vkire a téma,de nem akartam a bnőmet írniivel engem érdekel!köszönöm a válaszod!

2014. jún. 26. 19:06
 8/22 A kérdező kommentje:
annyi bizonyos,hogy egyáltalán nincs tojásfehérje nyákom,csak fehér,sűrű és viszonylag sűrű nyákom,ezért gondoltam,hogy azon át sem jutnak a spermiumok!8.hónapja probálkozunk
2014. jún. 26. 19:09
 9/22 anonim ***** válasza:
12%
Te beteg vagy de komolyan jobb ha nem lesz gyereked!!! Amúgy meg semmi bántó nem volt az írásomban de most lesz :hülye p.csa!!:)
2014. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

nem fogok értelmetlen vitákba belemenni,főleg...!de idefigyelj az első megszólalásod arra utalt,hogy te egy gyengeelméjű h.. gyerek vagy,ilyen nem létezik,a kisujjadból szívtad,és hogy miért teszek fel ilyen idióta kérdést,amikor ilyen nem létezik!így van vagy n így vanghat persze,hogy így van!na már most én pedig belinkeltem neked valamit,ami alapján biztos,hogy nem hülyézhetsz le,amin te berágtál,mert hozzáírtam,hogg okulj,jobban tetszett volna,ha azt írom,hogy tessék kérlek,ezt olvasd el,és akkor te is tudni,hogy igenis van ilyen?persze,megtehettem volna ezt is,de mivel te sem azt írtad,hogy bocsi,de ém ilyenről nem is hallottam,te ezt honnan veszed,ézért nem tettem!

az pedig,hogy ki a beteg,szerintem tükrözi az írásaink,én nyugodt hangnben "beszélek" veled,míg te eszed a kefét,és a plafonon vagy!

ki-ki leírta a véleményét,lehet levonni a következtetést!

2014. jún. 26. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!