Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 45 éves friss házas vagyok....

Riczu Andrea kérdése:

45 éves friss házas vagyok. Szeretnénk közös gyermeket de elkezdődött a menopauza. Nagyon végét járja a petefészek működésem. Valaki tud hasonló esetről és mégis lett babája? At orvos nem sok reményt lát benne.

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 21:39
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
20%

10-es vagyok!

A kérdező írt nekem üzenetet amiben azt írta, hogy van már egy gyereke! Így meg plána nem értem minek kell 45fölött szülnie, ha már van egy gyereke!

2014. júl. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
30%

19.

34 éves vagyok van élettapasztalatom, a második gyerekemet várom és már azon gondolkodom, hogy nem fiatalon szülök, pedig elég fiatalos vagyok. A fiatalok is mennek vizsgálatokra, de az idősebb anyáknál nem véletlen, hogy mindenféle vizsgálatra kell menniük. Arról nem beszélve, hogy hatalmas a generációs különbség, egyáltalán nem biztos, hogy egy 70 éves oda tudná tenni magát egy 20 éves problémáihoz.Nincs annyi energiája. Én például tényleg csak pislogok, hogy milyen öreg nők várják az első gyereküket és még testvért is terveznek. Az ő döntésük és életük, viszont azért normálisnak mégse állítsuk már be azt, hogy nagymama korabeli nők vállalnak gyereket.

2014. júl. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
64%
Te honnan veszed hogy nem volt megfelelő párkapcsolata? Látszik hogy zöldfülű vagy.Hányszor van az hogy jár az ember 2-3 évig valakivel és megváltoznak a dolgok? De akármi is lehet hogy nem kötötte össze az életét idàig valakivel.És miért vicc az hogy 67-70 éves ember aktív? Régen a földeken simán dolgoztak 80-90 éves korukig.De igen vannak olyan 40-50 éves emberek akik egészségügyi okokból már sajnos az első emeletre is csak lifttel tudnak felmenni.És egy 30 éves ember is kaphat agyvérzést stb.Nem vita kérdése, és nem is szeretnék vitatkozni.Mindenki élje úgy az életét ahogy neki tetszik.
2014. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
52%
Azért szeretne még egy gyermeket, mert a párjának is joga van átélni az apai örömöket.Ez Rájuk tartozik.Elkanyarodtunk a kérdéstől! A kérdés az hogy tudunk e konkrét példát arra hogy valakinek sikerült kihordania menopausa elkezdődésével kisbabát.
2014. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
26%
29. Csak amiről te beszélsz az nem általános. Persze a korához képest jól tarthatja magát egy 70 éves ember, de a korához képest. Az meg vicc, hogy sokan az orvost tartják ostobának, mert megmondja őszintén, hogy sok esélyt nem lát, inkább keressen addig, amíg nem talál egy felelőtlenebbet, aki telenyomja hormonnal, hogy hátha.
2014. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy több kockázata is van ennyi idősen szülni,de 4 éve elhagyott a kiskorú gyermekem édesapja,és most sikerült megtalálni a boldogságot,egy olyan emberrel,akinek még nincs gyermeke.Természetes hogy szeretnénk babát,minden kockázat,és nehézség ellenére.
2014. aug. 1. 12:38
 27/35 A kérdező kommentje:
"20"-asnak!Ha most lenne 20 éves a gyermekem,se meríteném ki az államkasszát,pedig kemény hitelünk van,és fizikai dolgozók vagyunk,mégsem kellene nélkülözni ha 2 gyermekünk lenne.A hitel ha letelik,Akkor pedig az eddig arra fordított összeget gyermekeinkre szánnánk.Az államkasszát,most is lehúzzák sokan,de nem a becsületes emberekbe kellene belerúgnod így ismeretlenül!Nem célom embereket megkárosítani inkább segíteni szoktam Veled ellentétben!Egyébként ha szülni nem tudnék már,nagyon szeretnénk örökbe fogadni gyermeket,aki szintén nem az állam által járhatna csak iskolába,mert ugyanolyan szeretetben és anyagi biztonságban nőne fel,mintha a saját gyermekem lenne.
2014. aug. 1. 13:00
 28/35 anonim ***** válasza:
38%
Nem bántani akarlak, de ennyi idősen már örökbe se fogadhatsz.
2014. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Elvileg a fiatalabb házastárs megindíthatja az örökbefogadást,és a férjem jó pár évvel fiatalabb.
2014. aug. 1. 17:19
 30/35 anonim ***** válasza:

Megindithatja, de nezik h hazas-e, o hany eves. Ugye anyagiak stb mindent. Es ugy kalkulalnak. Picibabara szerintem nagyon keves eselyt latok, mert az fiatalabb paroknak is evekbe telik, de egy nagyobbacska gyerkocot lehet hamarabb tudnatok orokbe fogadni. En kuvanom h boldogok legyetek es jol alakuljon minden, de azert tenyleg a szulest en mar nem ajanlom. Es hidd el minden rosszindulat nelkul mondom ezt. Ne vedd bantasnak. Eleg kicsi eselyt is latok ra h sikerulne, hisz mint irtad is elindult az a bizonyos dolog.

Amugy a ferjednek ezzel tisztaban kellene lennie es ugy kellett vallalnia a kapcsolatotokat h erre is szamithat. Hiszen mint irod is joval fiatalabb toled.

Kitartast es boldog egyuttelest kuvanok nektek. :-)

2014. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!