Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Újabb sikertelen hónap. Ti...

Újabb sikertelen hónap. Ti hogyan léptek túl?

Figyelt kérdés

Minden ismerősöm azt mondja, hogy ne görcsöljek rá, ne gondoljak rá, ne stresszeljek, stb..


De azt egyik se tudja megmondani, hogy ezt hogyan valósítsam meg! Elméletileg egészségesek vagyunk a férjemmel, de már benne vagyunk a korban. Egy gyermekünk volt, aki meghalt. Ezek után hogyan ne akarjam túlzottan?


Igen, szedem a B vitamint, a magnéziumot, és sportolok, jógázok, hogy ne stresszeljek. Egyészségesen kajálok, nem iszok, nem cigizek, szedem a terhesvitamint és folsavat, a méhpempőt. A petevezetékem átjárható. Szabályos a ciklusom, és 2-3 naponta együtt vagyunk.


Csak éppen gyerek nincs.

Van, aki azt mondja, hogy majd akkor jön a baba, amikor már lemondtam róla vagy amikor majd nem akarom annyira.

Hát basszus, az az idő sosem jön el.

Vagy csak a klimaxszal.


Személyes tapasztalatok?


2014. aug. 5. 11:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
5#vagyok,beszéld meg a kislányoddal,h szeretnél egy kistestvért,és amit tud,segítsen neked ebben. Aztán add meg az esélyt a kistestvérnek,hogy el tudjon "bújni" . De addig tényleg ne figyelj oda.
2014. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

#5 Puszillak!! :)

Nem hiszek abban, hogy halottak közben tudnak járni az emberért. Istenben viszont hiszek. Ő tudja mit érzek, és remélem minél előbb megadja. :)

2014. aug. 5. 19:15
 13/34 anonim ***** válasza:
0%
Nekem amúgy valószínűleg nagy szerencsém van/volt,mert mind 3 gyermekem elsőre összejött. Ahogy kigondoltam,h legyenek. 5#.
2014. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Kössz. Most sokkal jobban érzem magam.
2014. aug. 6. 07:52
 15/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem-nem,ne haragudj! Nem azért írtam ezt,h rosszabbul érezd magad. Csak nem is gondoltam volna,h ilyen sokaknak,és milyen nehezen jön össze a baba. Amíg nem olvastam a gyk.t azt hittem,h másoknál is úgy megy ez,mint nálam.
2014. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
47%
Hosszu evek utan egy orvos azt mondta, hogy nincs sok eselyem termeszetes uton teherbe esni, mert tul szuk a mehnyak, petevezetok...kovetkezo honapban pozitiv lett a tesztem, es 1 eves a lanyom. Azota ujra teherbe estem, szinte rogton. Igen, a gorcs....amikor valaki odafigyel az etkezesere, az egesz eletere,az nagy gorcs. De sajnos eroszakkal nem lehet ezt megszuntetni, valamivel fel kell oldani.jelentkezzetek pl. Orokbefigadasra, lombikra.
2014. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Én megértelek, borzasztó lehetett amint keresztül mentetek...

De sajnos ez a mély szomorúság és negativizmus csak visszavet Téged... meg kell próbálnod lezárni és továbblépni, mert ha ebben az állapotban maradsz nem fog változni a helyzet. Próbálj kitörni!!!

2014. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Úristen #5, te ne haragudj! Most nézem, hogy lemaradt egy :) a mondatom végéről, és így tök olyan, mintha beszóltam volna neked, és jól megsértődtem volna!

Viccnek szántam, hogy "na kössz, máris jobb" :)


Nyilván örülök más sikerének! És előtte is aranyosakat írtál, szóval dehogy akartam beszólni! :)



Köszönöm szépen a többi választ is. Igen ördögi kör:

nagyon akarod --> nem esel teherbe --> stresszelsz emiatt --> nem esel teherbe --> még jobban stresszelsz emiatt --> nem esel teherbe stb...


Nagyon nehéz kitörni. Sokszor próbálok nem gondolni a teherbe esésre, de akkor meg azt figyelem, hogy tényleg nem gondolok-e rá. De akkor meg arra gondolok, hogy akkor is a terhességre gondolok, ha arra gondolok, hogy gondolok-e a terhességre...


Áááááá nem bírom elviselni (magamat).

2014. aug. 6. 21:06
 19/34 anonim ***** válasza:
Azért javasoltam ezt a "bújócskát" ,mert tudatosan nem gondolni lehetetlenség valamire. Tehát képzeld el a jövendő kisgyermekedet kb 2-3 évesnek,és játsz vele bújócskát. Engedd neki,h el tudjon bújni,addig tleg ne less,mert elrontod az örömét. És ugyanígy állj a terhességhez is. Ha Ő akar,hadd bújjon el nálad... De ne lessed állandóan,mert úgy persze h nem tud. Sok sikert! Fogd fel játéknak,néha írj. 41 éves,3 gyerekes anyuka vagyok.
2014. aug. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Jó, akkor kicsit befogom a szemem! :)

Egyébként mára várom, de még nem jött meg.

Három napja van kis barnás pecsételés, de olyan kicsi, hogy a tisztasági betétem tiszta, és sokszor pisilés után még a vécépapír is az. Csak egyszer-egyszer látok rajta maszatot.


De félek, hogy meg fog jönni, mert múlt hónapban is pecsételtem mensi előtt. Igaz, csak 2 napig és jobban. Ott nyomot hagyott a betéten.

2014. aug. 7. 10:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!