Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Újabb sikertelen hónap. Ti...

Újabb sikertelen hónap. Ti hogyan léptek túl?

Figyelt kérdés

Minden ismerősöm azt mondja, hogy ne görcsöljek rá, ne gondoljak rá, ne stresszeljek, stb..


De azt egyik se tudja megmondani, hogy ezt hogyan valósítsam meg! Elméletileg egészségesek vagyunk a férjemmel, de már benne vagyunk a korban. Egy gyermekünk volt, aki meghalt. Ezek után hogyan ne akarjam túlzottan?


Igen, szedem a B vitamint, a magnéziumot, és sportolok, jógázok, hogy ne stresszeljek. Egyészségesen kajálok, nem iszok, nem cigizek, szedem a terhesvitamint és folsavat, a méhpempőt. A petevezetékem átjárható. Szabályos a ciklusom, és 2-3 naponta együtt vagyunk.


Csak éppen gyerek nincs.

Van, aki azt mondja, hogy majd akkor jön a baba, amikor már lemondtam róla vagy amikor majd nem akarom annyira.

Hát basszus, az az idő sosem jön el.

Vagy csak a klimaxszal.


Személyes tapasztalatok?


2014. aug. 5. 11:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Drukkolok...ne görcsölj!!!
2014. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Ari vagy! :)

Azt se bánnám már, ha megjönne, csak derüljön már ki, hogy mi van!

Ha nem jön meg rendesen, akkor reggel tesztelek egyet.

Csak attól félek, hogy ha az negatív, akkor esetleg valami hormonális bajom van.

2014. aug. 7. 11:53
 23/34 anonim ***** válasza:
Majd írj h mi a helyzet,én is drukkolok. Én vagyok az 5ös. Majd mesélek vmit,h milyen cipőben járok jelenleg. Csak majd privátban.
2014. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Az imént teszteltem, és pozitív. Leírhatatlan örömöt érzek!
2014. aug. 7. 16:03
 25/34 anonim ***** válasza:
:) #5
2014. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Te tudtad drága #5 :)
2014. aug. 7. 17:12
 27/34 anonim ***** válasza:
Majd szabadalmaztatom már a "módszeremet". Minden görcsösen babát akarónak üzenem,h bújócskázzon! :) #5. Gy.
2014. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Hallod, gazdag leszel!!! :)
2014. aug. 7. 18:04
 29/34 anonim ***** válasza:
Hűha! Gratulálok! :)
2014. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Goldie76 ***** válasza:

Hát ilyen sikersztorit régen olvastam, asszem hazamegyek és bújócskázom egyet :) 2,5 éve várjuk mi is a csodát!

Gratulálok kedves kérdező, jó babásodást! 5# köszönjük az ötletet! :) Még nem adom fel ! :)

2014. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!