Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Újabb sikertelen hónap. Ti...

Újabb sikertelen hónap. Ti hogyan léptek túl?

Figyelt kérdés

Minden ismerősöm azt mondja, hogy ne görcsöljek rá, ne gondoljak rá, ne stresszeljek, stb..


De azt egyik se tudja megmondani, hogy ezt hogyan valósítsam meg! Elméletileg egészségesek vagyunk a férjemmel, de már benne vagyunk a korban. Egy gyermekünk volt, aki meghalt. Ezek után hogyan ne akarjam túlzottan?


Igen, szedem a B vitamint, a magnéziumot, és sportolok, jógázok, hogy ne stresszeljek. Egyészségesen kajálok, nem iszok, nem cigizek, szedem a terhesvitamint és folsavat, a méhpempőt. A petevezetékem átjárható. Szabályos a ciklusom, és 2-3 naponta együtt vagyunk.


Csak éppen gyerek nincs.

Van, aki azt mondja, hogy majd akkor jön a baba, amikor már lemondtam róla vagy amikor majd nem akarom annyira.

Hát basszus, az az idő sosem jön el.

Vagy csak a klimaxszal.


Személyes tapasztalatok?


2014. aug. 5. 11:26
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Goldie, nem tudom, hogy szerepet játszottak-e ezek a dolgok, de az elmúlt két hónapban szedtem méhpempőt és termékenység fokozó jógát csináltam minden nap.

Próbáld ki!

2014. aug. 8. 16:16
 32/34 anonim ***** válasza:
Újból én vagyok,az 5#ös,akitől származik az ötlet. Nem fogjátok elhinni,h mi történt velem nagy valószínűséggel. Még nem biztos,20.án fogok tudni biztosabbat mondani. :)
2014. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Kollektív drukk addig is!!! :)
2014. aug. 8. 20:12
 34/34 anonim ***** válasza:
17-es es 21-es vagyok. Nagyon gratulálok!!! :-) kívánom, hogy minden rendben legyen...mindig azt mondom, h a 12-dik hetig halkan örülünk! :-)Drukkolok, sok puszi! 16 hkm
2014. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!