Lombikosok! Van aki most kezdi a stimulációt?

Figyelt kérdés
Hová jártok? Hányadik beülti lesz? Ha van kedvetek tartsunk ki együtt! :) Nekem ez lesz az első és Szegedi Kaáliba járunk! Reggel adom be az első szurit de rettentően izgulok az egész miatt!:)
2014. szept. 24. 18:50
 81/131 anonim ***** válasza:

Sajnalom Renny :(

Nalunk most este a teszt negativ :(

Reggel meg csinalunk egyet hatha..... szerintetek lehet meg pozitiv?

2014. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/131 anonim ***** válasza:

Köszi de próbálok nem ezen agyalni!

Hát most már azért mutatni kéne valamit tesztnek,de azért reggel lőjetek el még egyet !reny

2014. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/131 A kérdező kommentje:
Őszintén sajnálom!!! Mi januarban folytatjuk!!! Nekem is megjött tegnap! Mar pozitivan tekintek a jovore! Ripsz-ropsz eltelik az ido! Remelem azert beszamoltok majd ha lesz valami elorelepes!!! Drukkolok mindenkinek, hogy mihamarabb sikeruljon!! Reny, mikor kaphatod vissza a fagyi babakat?
2014. okt. 25. 22:24
 84/131 anonim ***** válasza:
Csont negativ lett
2014. okt. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/131 anonim ***** válasza:
Mindenkinek nagyon szorítok hogy a következő alkalom sikerüljön!Nem szabad feladni!Majd valamikor megyek az eszkimókért,remélem várnak rám nagyon!Irjatok majd hogy mizu veletek!Reny
2014. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/131 A kérdező kommentje:
Így van! Csak pozitívan! Mindenkinek sikerülni fog a következő!
2014. okt. 26. 15:13
 87/131 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mindenkivel együtt érzek, a sikertelenség átélése miatt! Most már én is pozitiv vagyok... :) Nekem is megjött pénteken! Mi is januárban folytatjuk... remélem megint együtt izgulunk egymásért!!! Addig is minden jót mindenkinek! Á.
2014. okt. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/131 A kérdező kommentje:
Kedves Á! Örülök, hogy jobban vagy! Fő, hogy pozitívak legyünk! Úgy is mindjárt november, a december meg gyorsan eltelik a karacsonyozás miatt, és már is január! Addig is mosolyogjunk sokat! 😉 És is remélem, hogy folytatjuk a beszélgetést! Mindenki pihenjen sokat mert kis idő és már nem tehetjük meg! 😃😃
2014. okt. 27. 16:34
 89/131 A kérdező kommentje:
Sziasztok! BUÉK mindenkinek! Remélem ez a mi évünk lesz!! Ki, hogy van? Mikor kezdtek?
2015. jan. 2. 08:39
 90/131 anonim ***** válasza:
Szia!Búék!Ha minden jól megy február.március kezdek újra!De már kezdem a vérvételeket,és amiket kell!Veled mizu?Te mikor kezdesz?Reny
2015. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!