Lombikosok! Van aki most kezdi a stimulációt?

Figyelt kérdés
Hová jártok? Hányadik beülti lesz? Ha van kedvetek tartsunk ki együtt! :) Nekem ez lesz az első és Szegedi Kaáliba járunk! Reggel adom be az első szurit de rettentően izgulok az egész miatt!:)
2014. szept. 24. 18:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/131 anonim ***** válasza:
Szia!Velem egyenlőre minden oké,ma vagyok Et+11 napon!Te hogy vagy kedves kérdező?Reny
2014. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/131 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ki hogy érzi magát??? Has szurka, görcsölés, mell feszülés? Kinek milye van? ET+11 napon vagyok én is! Á.
2014. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/131 anonim ***** válasza:
Igazából héha nagyon azt érzem h nah most meg fog jönni de aztán még sem,nem is csoda az utro miatt!Cici fáj de azt is csak az utronak tudom be!A neked valami tünet?reny
2014. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/131 anonim ***** válasza:

Pár napja mensi szerű görcsök reggel és este. És egy ici-pici mell fájdalom, de nem feszülés! Azon kivül semmi :(

Reny mikor mész vérvételre? Előtte tesztelsz? Én kedden megyek és nem tesztelek. Á.

2014. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/131 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én ma vagyok Et+8. napnal! 1-2 napja érzek mensi jellegű apróbb görcsöket, azt is csak néha! A mellem feszül, főleg estére. Drukkolok továbbra is, hogy mindenkinek sikerüljön! Én szerdán lehet tesztelek, de csütörtökön kellene! Nálam olyan ingadozó érzések vannak, hol azt érzem, hogy sikerült hol hogy nem vagy nem tudom..! Ti, hogy élitek meg ezt!
2014. okt. 17. 14:28
 56/131 anonim ***** válasza:
Nekem 27 körül kellene mennem ultrahangra,vérvételre nem hiszem hogy megyek!Jövő hét szerda vagy csüt tesztelek,addigra ki ürül az ovitrelle!Igazából nem tudom mit érzek,néha azt h igen,de mikor el kezd fájni a hasam akkor elmegy a kedvem!Méhszájam szárt eddig ugy éreztem!1 hét és kiderül mi lesz!Nagyon szoritok nektek:DReny
2014. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/131 anonim ***** válasza:
Sziasztok ki hogy van?Reny
2014. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/131 anonim ***** válasza:

Nalunk mar megvan a gabriell teszt :) penteken lovunk :) De szerintem nem sikerult a paromnak semmi tunete nincs :(


Mindenkinek drukkk

2014. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/131 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nálam semmi jó! 9-10. nap nagyon görcsöltem, pici barnázás, majd elkezdtem a duphastont ami megállította ezeket a tüneteket! Viszont minden olyan tünetem elmúlt ami biztató lett volna! Sztem nem sikerült, de csütörtökön kiderül! Drukk továbbra is!!
2014. okt. 21. 07:19
 60/131 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Vasárnap a 13. Napon negativ teszt, ma vérvizsgálat szintén negativ! Sajnos nem sikerült!!! További sok sikert, és kitartást mindenkinek!
2014. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!