Hányinger, mellfájdalom, émelygés 2 hete. Lehetek terhes? Vagy más okozza? Többi lent

Figyelt kérdés
Évek óta cisztától szenvedek.De soha nem volt hányinger stb.Utolsó normális mensim szept.3.Aztán 25 én kis barnázás 3napig.Doki szerint PCOS vagyok azért nrm jött meg.(uh-on látta). Jövő szerdán kell visszamennem.Mondtam neki már akkor is a hányingert,de nem reagált rá..Szerintetek??

2014. okt. 8. 13:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyébként kiskoromban voltam cukorbeteg,de olyan 6 éves koromra kinőttem...Lehet hogy igy 20év mulva ujra előjött...
2014. okt. 8. 13:50
 12/16 anonim ***** válasza:

amúgy már késik a vérzésed??mert nekem a kérdésből nem derül ki!de csinálj egy tesztet!hátha!

a hányinger azért van mert napi 5-ször kell enni kis adagokat! hogy fent tartsd az cukrot vagy mit!és ha nem eszel eleget hirtelen leesik ha meg túl sokat eszel akkor meg hirtelen felugrik!!az meg nem jó!roncsolja a szervezeted!

2014. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A normálisnak mondható mensim szept 3 volt..aztán 25 én csak ilyen pecsét volt..26án semmi,27 megint egy barna folt...azóta semmi
2014. okt. 8. 13:57
 14/16 anonim ***** válasza:
van a családodba cukorbeteg??mert az is indok lenne egy kivizsgálásra!!hát nem tudom a gyerek korba ,hogy cukor beteg voltál ez így befolyásolja-e de én mindenképp utána néznék!főleg ha gyanakszol!hát tényleg nem tudom mi lehet ez a pecsételés,barnázás!ez ok lehet a terhességre!
2014. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy 1 éve probálkozunk hiába ..Már nrm akarom elhinni hogy esetleg terhesség is lehet...Persze holnap tesztelek,jövőhéten meg vissza a dokihoz...
2014. okt. 8. 14:24
 16/16 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha diagnosztizálták nálad PCOS-t, akkor biztosan gond van a szénhidrát anyagcseréddel. Felejtsd el a nődokit, ezen csak endokrinológus tud segíteni. Sajnos ez meddőséget okozhat, és amíg nem kapsz rendes kezelést (metformin, diéta, rendszeres mozgás), kicsi az esély a babára. Lehet hogy a nődoki felajánl műtétet, closti kúrát, de ezeket inkább kerüld el.

Ez nem egy hirtelen kialakuló betegség, genetikai hajlam és nem megfelelő életmód hatására évek alatt lesz egyre rosszabb a helyzet egészen a cukorbetegségig. A ciszta ennek csak egy tünete a sok közül, ami előfordulhat. Nem csak a babatervezés, hanem a saját egészséged miatt is keress fel endokrinológust.

A hármas kezeléssel spontán jön a baba, minden hormonrásegítés nélkül. :-)

2014. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!