Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kaális kezelésnél mikor van...

Kaális kezelésnél mikor van veszélye a túlstimulálásnak amikor hormonozom magam vagy még a beültetés után is? A fehérje dús étrendet mikor kell betartani?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Leszívás után, de akár beülti után is. Nekem beülti után volt.
2014. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mit éreztél?Mit csináltak veled?
2014. okt. 10. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is beültetés után jött elő.

Hogy mit érzel? felpuffad a hasad, feszít, fáj, szóval nem lehet nem észrevenni.

Én kórházban landoltam, punkció (folyadékleszívás), több liter infúzió, számolgatni kell, hogy mennyi folyadék megy be és abból mennyi jön ki, és várod, hogy elmúljon. Nem volt egy csodás élmény, pedig nekem még csak közepes túlstimulációm volt.

2014. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyengeség, iszonyatos fázás (nekem nyáron volt) 33 fokos testhő, majd ájulás és rohammentő.
2014. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem semmi...Beültetés utàn hànyadik napig àll fenn a veszélye?
2014. okt. 12. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!