Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » LOMBIKOSOK! Volt már valaki...

LOMBIKOSOK! Volt már valaki olyan helyzetben, hogy csak 3. nap indult be a petesejt osztódás?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem már sok lombikom volt, de ami a második napig nem indult el rendesen, abból soha nem lett semmi.
2014. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :( sejtettem :(azt mondta a biológus ,hogy még holnap telefonáljak ,mert még van egy pici esély hogy beindul ,de én úgy érzem nem fog :( De nem baj majd a második :)
2014. nov. 8. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerős. Nekem is mindig ezt mondták, ha nem indult be egy sem, vagy egy beindult de a többi nem.
2014. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 lombikom volt, de aki a 2. napra nem indult be, az a 3-ra sem :( Ennek ellenére drukkolok, hogy nálad ez másképp legyen!!!
2014. nov. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!