Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első inszemináció, tapasztalat...

Első inszemináció, tapasztalatok, ki, mit érzett? érez?

Figyelt kérdés
Első inszemináció után vagyok a 13.napon. Nagyon izgulok az eredmény miatt.még 2 napot kell várni.nagyon megköszönném,ha megosztanátok velem sikeres inszeminációtok történetét.köszönöm

2014. dec. 27. 12:24
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/203 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok...de sajnos most már biztos,hogy a második Inszem sem sikerült!!!Majd a héten hívom az orvost,hogy lesz e műtét. Mert sajnos a kezelés alatt a nyálkahártyám egy helyen "besűrűsödött" és az Uh majd megmondja,mi a teendő! De most már tényleg jól vagyok!

Erám csak így tovább és nyugodtan!!!

Andi,nálad mizu,mit mondtak? De biztos minden rendben van!

Puszi,Nóri

2015. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/203 anonim ***** válasza:

Norim, a legjobbakat kivanom, es varom a fejlemenyeket!!!


Csajok, tegnap voltam uh-n es rovidult a mehnyak.

4 hete 5,2 cm volt, 2 hete 4,5 cm es tegnap 3,8 cm.


Ez ugyan meg jo, de a doki nem akarja megvarni, hogy 3 cm ala menjen, mert onnantol barmikor hirtelen kinyilhat.

Szoval kedden vissza kell mennem. Ha meg rovidebb, akkor sajnos varrni kell.


Tegnap kiderult, hogy kisfiam lesz. :)

2015. márc. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/203 anonim ***** válasza:
Era draga, hogy van a kis porontyod?
2015. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/203 A kérdező kommentje:

Óóóóó Andim nagyon örülök,hogy kisfiad lesz.Érdekes ,de én is azt érzem ,hogy nekem is az lesz.Remélem nem lesz gond,és nem kellesz varrni,de ha mégis ,hiszem,hogy akkor is minden rendben lesz.Nekem volt egy olyan ismerősöm akinek nyitva volt végig,összevarrták (vagy kapcsozták) neki, és semmi gondot nem jelentett neki.Igaz semmit nem lehetett emelni,még 1 vagy 2 kg ot sem.

Mi jól vagyunk.9 hetesek vagyunk. 2 hét múlva megyünk ultrahangra,és akkor már személyesen is felkeresem a kedvenc dokimat.

2015. márc. 7. 12:33
 95/203 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!


Ki hogy van? Meséljetek,nálatok van most fejlemény!!!


Nálunk minden rendben,nem kell műtét,a gyógyszerek miatt lehetett a nyálkahártya túlműködés. Tegnap voltam Uh-n és alaposan vizsgálat után úgy látta,hogy minden a legnagyobb rendben. Inszeminációval most pihenünk és csak élvezni akarunk mindent :D :D legfőképp egymást :) !És az élet eldönti, hogy mi lesz!!!


Nagyon szép napot!

Puszi, Nóri

2015. márc. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/203 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nálam minden rendben van,jól érzem magam.Jövőhéten megyek ultrahangra.

Ó hála Istennek Nóri ,hogy nem kell műtét.Jól teszitek,pihenjetek.Nálunk is volt ilyen időszak.Csak megváltoztattam a véleményem,mert egyszer olyan erősen azt éreztem,hogy MOST mennem kell,és ez az érzés nem hagyott nyugodni,és hiába mondták nekem,hogy ne menjünk most mert pl leesett a hó és veszélyes,vagy " Ó ráértek még" szöveg stb.De én nagyon azt éreztem,hogy most akkor is mennem kell,mert ez az érzés Istentől van.És.....látod,itt van az eredmény.Szerintem majd te is megérzed, minden jót kivánok!!!! Puszi

Andi,mi újság?

Puszi Era!

2015. márc. 12. 17:05
 97/203 anonim ***** válasza:
Csajok, kesobb irok bovebben. Kedden osszevarrtak. 2 hetig meg vecere sem kelhetek fel.
2015. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/203 A kérdező kommentje:

Helló csajok! Mi újság veletek?

Era.

2015. márc. 21. 08:03
 99/203 anonim ***** válasza:

Szia Eram!


12 napja fekszek. Fekve eszek, agytalazok, szoval egy pilanatra sem keltem fel. A ferjem csinal mindent. Hala Istennek nem gorcsolok, es negativ lett a laborerdmeny, szoval nincs fertozes sem, ugyhogy sikerult a mutet.


Hetfon megyek uh-ra, ha ott rendben lesz minden, akkor utana mar felkelhetek enni, vecezni, tusolni.


19 hetesek lettunk, es a baba hihetetlen aktiv.


Veletek mi ujsag? Varom a helyzetjelenteseket Era, Nori! :)

2015. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/203 anonim ***** válasza:

pillanatra*

2 L-lel :)

2015. márc. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!