Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első inszemináció, tapasztalat...

Első inszemináció, tapasztalatok, ki, mit érzett? érez?

Figyelt kérdés
Első inszemináció után vagyok a 13.napon. Nagyon izgulok az eredmény miatt.még 2 napot kell várni.nagyon megköszönném,ha megosztanátok velem sikeres inszeminációtok történetét.köszönöm

2014. dec. 27. 12:24
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/203 A kérdező kommentje:
Az bizony :-)
2015. febr. 5. 17:54
 52/203 anonim ***** válasza:

Andi!

Jógázok...de nem rakom a lábam a nyakamba :))), csak a pároméba :) :O ! A Főnökasszonyon már túl vagyok...,azt hiszem,tudod nagyot csalódtam benne-de mindenki a maga hibáiból tanul! Én is!

Holnap megyünk UH-ra bár még csak a 8.nap lesz,na majd mondanak valamit!Számolásaim szerint jövőhét közepén :) várható a második Inszem!

Bocsánat nem igazán értek az eredményekhez,amit írtál..de akkor azok jót jelentenek???


Era! Jaj,de jó hallani,hogy jól vagy! Pihensz,ugye??? :)))


Jó pihenést nektek!

Nóri

2015. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/203 A kérdező kommentje:

Igen Nóri,pihenek.Na de azért nem egész nap,mert ugyebár muszáj főzni,meg picikét takarítani.(de csak lazán ) :-)

Era.

2015. febr. 6. 09:10
 54/203 anonim ***** válasza:

A párodéba??? :)

Ez ám a hatásos "jóga"!!! :)


Egyébként, ha a főnökasszony sokat szemétkedne, akkor tedd az ő nyakába is a lábad, csak... hát kicsit lendületből! :)


Csajok, tegnap megint kicsit véres volt a folyásom. Ez a hematóma 8 hete nem akar eltűnni teljesen. Megőrülök!

2015. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/203 anonim ***** válasza:

Era! Helyes, ügyes vagy.Persze a ház körüli dolgokat meg kell csinálni,de így van óvatosan!!! Munka? :)


Andi! Jaj,nagyon vigyázz magatokra. Hihetetlen mire nem képes a testünk.Ez a hematóma...De a lényeg,hogy a pici jól van.


Ma voltam UH-on és alakulnak a dolgok :), vasárnap megyek legközelebb, bízom benne,hogy addigra még nőni fognak és gyarapodni :) ! Találkoztam az egyik csajjal akivel előző hónapban együtt voltunk Inszemen,sajnos nekik sem sikerült az első. Ők már a 3.babát szeretnék,de nem adják fel. Szeretnék azt a Babát. Úgy ahogy mi is.:))

Jó éjt! Nóri

2015. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/203 A kérdező kommentje:

Szia Nóri! Na,mi a helyzet? Mit mondott a doki? Mikor lesz az inszem? Rendben van minden?

Én ma voltam ultrahangra.Minden rendben van,rendesen (és jó helyre) beágyazódott,10 nap múlva megyek legközelebb,akkor már a szívhangját fogják vizsgálni.

2015. febr. 9. 16:16
 57/203 anonim ***** válasza:

Nóri, én is izgulok érted!


Era, egy hatalmas lépés ám, hogy jó helyre ágyazódott be! Nekem azért volt missed ab.-om, mert rossz helyen tapadt meg. A barátnőm meg méhen kívüli volt.

Szóval a legnagyobb akadályt megugrottátok! Gratula!!!


Hadd újságoljam el: érzem a picit mozogni! 13 hetesen hihetetlen, de kétségtelen, hogy ő az. Az első babámnál is ugyanilyen volt, és mindig akkor kezd rá, ha lefekszek, vagy énekelek. :D

2015. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/203 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!


Holnap,holnapután Inszem :) nagy az izgalom!!!!


Era,nagyon örülök,hogy minden rendben.Nyugalom!Jó helyen van ő ott,nagyon vigyázz rá!!!És legközelebb már hallani fogod a kis szívét!


Andi,de jó,hogy érzed ahogy mozog.Én is nagyon várom ezt a pillanatot is!Egy kis élet ott van a szívünk alatt!Hihetetlen!Te is vigyázz magatokra!


Nóri :)

2015. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/203 A kérdező kommentje:

Hát már egy picit én is nyugodtabb vagyok,de már alig várom,hogy meghalljam a szívecskéjét.

Jó érzés lehet érezni a pici mozgását,gratulálok. :-)

2015. febr. 10. 19:31
 60/203 anonim ***** válasza:

Nórim, nagyon drukkolok holnap és holnapután!!! Ujjam, karom, lábam, de még a farpofáim is keresztben vannak! :)


Erám, ha mész uh-ra, akkor vigyél papírzsepit, mert ha meghallod a kis szívét... hát lesz bömbi. :)

2015. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!