Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első inszemináció, tapasztalat...

Első inszemináció, tapasztalatok, ki, mit érzett? érez?

Figyelt kérdés
Első inszemináció után vagyok a 13.napon. Nagyon izgulok az eredmény miatt.még 2 napot kell várni.nagyon megköszönném,ha megosztanátok velem sikeres inszeminációtok történetét.köszönöm

2014. dec. 27. 12:24
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/203 anonim ***** válasza:

Era! Szuper,hallottad a picikéd szívverését,az ő kis szíve érted dobog :) <3 ! Képet is kaptál,hogy bele tud tenni az albumba? Vagy nem szoktak adni?


Andi,igen túl vagyok már 1héte az Inszemen. Hasszurkálás az szokott lenni,de minden más rendben van! Így van minden nő más,majd meglátom nekem milyen tüneteim lesznek :) !

Remélem Andi nálatok is minden rendben van,jól vagytok a pocak nő??!!


Szép hétvégét nektek!

Puszi,Nóri

2015. febr. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/203 anonim ***** válasza:

Nórim, azt mondják, és igaz is, hogy a beágyazódást nem nehezíti vagy akadályozza semmilyen fizikai munka, de azért csak óvatosan! Ne emelj túl nehezet, ne hajolgass túl sokat. Hadd tapadjon meg az a petécske rendesen. :)


Nagyon ígéretes, hogy érzel szúrkát. Minden ok nélkül nincs szúrka az ovu után egy héttel, szóval bízunk benne, hogy az ez. Vagyis: hogy ez Ő. :)


A pocak kerekedik. Mivel ez már a második terhességem (leszámítva a missed ab.-osat) így már előbb kerekedik.

15 hetesen akkor, mint az elsővel 18 hetesen. :)

2015. febr. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/203 anonim ***** válasza:

Nórim, lassan tesztelhetsz!!!

Hatalmas drukk!!!


Erám, mizujság, hogy vagytok?

2015. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/203 A kérdező kommentje:

Helló csajok! Köszi Andi,minden rendben van szerencsére.Örülök,hogy ti is jól vagytok.

Nóri,csináltál tesztet? Már nagyon várjuk az eredményt.

Puszi.

2015. febr. 24. 08:59
 85/203 anonim ***** válasza:
Mi lehet Nórival...?
2015. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/203 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bocsi,hogy nem jelentkeztem :( ! Sajnos a tesztek negatívok lettek,az Utrót holnapig használom...Aztán valószínű megjön :( ! Pedig annyira vártuk a Babát!!! Majd még kiderül!!! De fel a fejjel :) !!!


Remélem ti jól vagytok és mindenkivel minden rendben??!!


Puszi, Nóri :)

2015. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/203 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt előtt nem lettek pozik a tesztjeim, mert alacsony volt a HCG-m.

A nemvárt napján lett az első tesztem halvány pozi.


Szóval még ne add fel.


De ha mégis megjön, akkor aztán jön a tavasz! Milyen romantikus lenne, ha tavasszal foganna meg. :)


Puszi!

Andi

2015. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/203 anonim ***** válasza:

Jaj,Andi köszönöm a biztatást, a reménysugarat! Még nem adjuk fel,várunk még egy pár napot! Mert bármi lehet...

Remélem nálunk is ez van...:)))

És igen amúgy is jön a tavasz...:)))

Köszönöm!!!

Puszi,Nóri

2015. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/203 anonim ***** válasza:

Norim, teszteltel? El sem hiszed, mennyire drukkolok neked! Ezt Era neveben is nyugodtan mondhatom.


Era draga, hogy vagytok? Mar kifele tartasz az elso trimeszterbol. :)


En csutortokon vagy penteken megyek uh-ra. A baba biztos rendben van, mert mocorog ezerrel, csak az a franya mehszaj... Drukkoljatok, hogy meg mindig zarva legyen!

2015. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/203 A kérdező kommentje:

Szia Andi! Hát igen, én is nagyon szurkolok Nórinak.

Én jól vagyok,semmi hányás,sem szédülés,csak a Gravida kivánkozik ki belőlem .pénteken lépek bele a 9.ik hétbe.

Ne aggódj,minden rendben lesz. :-) Majd írj,hogy mi volt.

Puszika !!!!

2015. márc. 3. 16:05
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!