Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első inszemináció, tapasztalat...

Első inszemináció, tapasztalatok, ki, mit érzett? érez?

Figyelt kérdés
Első inszemináció után vagyok a 13.napon. Nagyon izgulok az eredmény miatt.még 2 napot kell várni.nagyon megköszönném,ha megosztanátok velem sikeres inszeminációtok történetét.köszönöm

2014. dec. 27. 12:24
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/203 A kérdező kommentje:
Nóri drága,imádkozok érted,és annyira biztos vagyok benne,hogy most sikerülni fog neked is és 2 hét múlva együtt fogunk örülni a te babócádnak is. :-)
2015. febr. 10. 22:25
 62/203 A kérdező kommentje:
Andim,az biztos,hogy sirni fogok,már akkor talán felfogom,hogy tényleg sikerült,mert még annyira hihetetlen,ennyi minden után.Te amúgy jól viseled a terhességet?
2015. febr. 10. 22:28
 63/203 anonim ***** válasza:

Hála Istennek minden rendben. Csütörtökön vagy pénteken megyek a genetikai eredményéért.

Nálad mizujság?

2015. febr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/203 A kérdező kommentje:
Velem is minden rendben,igaz ma a szokásosnál többet émelygek,meg szédelgek,de amúgy semmi komolyabb.
2015. febr. 11. 10:56
 65/203 anonim ***** válasza:

Sziasztok :) !


Megvolt az Inszem,minden rendben ment!Görcsöltem,fájt a hasam,mondom az orvosnak-válasz rá: az remek,erre vártunk,mert van peteérés :))),csináljuk is!!Akkor mondom bírom a fájdalmat :) ,csak sikeres is legyen! De az lesz!Most kaptam Utrogestan hüvelykúpot és ha elfogy megtudjuk az eredményt!!!!Jaj,Istenem már nagyon várjuk!!!


Andi,a genetikain minden rendben lesz!Meg van már az eredmény?Köszönöm a drukkolást,nagyon jól esik!


Era!Lehet most ezek a tünetek lesznek,lehet felerősödnek,de csak arra gondolj,hogy ennyi idő után miért is van ez az érzés- hát azért mert ott a pici baba a pocakodban!!!!!Munkával,hogy állsz?


Én hétfőn megye az oviba,úgy gondoltam,óvatosan,figyelmesen ott tudok lenni.És legalább hamarabb telik az idő-remélem! Bár tényleg óvatos leszek,mert hétfőn ágyazás alatt popsira estem és hát eléggé megütöttem magam.Most az ilyen és ehhez hasonló nem hiányzik!Pedig csak segíteni akartam a Dajka néninek!

Puszi,Nóri

2015. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/203 anonim ***** válasza:

Jajj Nóri, de örülök!!!

A barátnömnek is a második inszem sikerült. Az elsőnél semmit nem érzett, de a másodiknál neki is volt kis alhasi szúrkája, meg kis görcse. Össze is jött!!! :)


Délután megyek a genetikai eredményért. Este írok.


Puszi nektek!


Andi

2015. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/203 A kérdező kommentje:

Jaj,Nóri,annyira örülök és szurkolok neked.Most már 100% ,hogy sikerülni fog.Vigyázz nagyon magadra,vegyél visszább a dajkának való segítséggel.Én is szoktam neki segiteni,de csak olyanban amiben nem kell emelni,hajolni.Én most nem dolgozom,mert influenza miatt bezártunk 2 hétre.


Andi drága,nagyon várjuk az eredményt.Biztosan minden rendben.


:-)

2015. febr. 13. 12:24
 68/203 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok!


Hála Istennek minden rendben. 1:7100 a rizikó, úgyhogy nagyon kicsi. A méhszájam is zárva. (Igaz, még nincs akkora súlya a méhemnek, de remélem később sem kezd nyílni.)Legközelebb 3 hét múlva megyek.


Erám, jól csinálod! Csak lazán. Csak annyit és úgy mozogj, ahogy az neked még kényelmes. Mikor mész legközelebb dokihoz?


Nórim, a drukk folyamatos és egyenletes és baromi nagy!!! :)

2015. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/203 A kérdező kommentje:

Andi drágám,nagyon örülök,hogy minden rendben van.Én jövőhéten pénteken megyek ultrahangra.


Nóri,várjuk a fejleményeket.


Puszi

2015. febr. 14. 08:45
 70/203 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!


Nálunk minden rendben,jól vagyok.Pici hasi görcsök néha,ja és hányinger,de szerintem a gyógyszerektől. Amúgy minden a legnagyobb rendben!

Andi,ezek remek hírek,akkor most már nyugi.Minden jó lesz!

Era,pihengess!De jó nálatok szünet van,nálunk nem!Igen,vissza fogom magam :) !

Puszi,jó hétvégét

2015. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!