Bablaz kérdése:

100 kg felett kockázatos gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

100kg felett vagyok,de gyereket szeretnénk.a fogyás nem megy,lehet az epekövem miatt.règen 20 kg ot is le tudtam adni,most nem megy.mit tegyek?

Èrtelmetlen,sèrtő megjegyzèsek kímèljenek.


2014. dec. 27. 17:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A hormon vizsgálatnak,jó az eredménye,endokrinológià is voltam már.

És hogy működött nálad az epe műtét,hogy zajlik ?mennyi idő a gyógyulás,fáj?

2014. dec. 28. 16:35
 12/14 anonim ***** válasza:

Nálam sürgősségi volt, először endoszkóppal kipucolták az epevezetéket kedden, az borzalmas volt, mert szájon át csinálták kábítással, de nálam nem jött be. Nem hatott a kábszer. Csak este okozott olyan pánikrohamot, hogy a nővérek benyugtatóztak. Tanulság: nekem nem éri meg a kábítószerezés... :)


A viccet félre: A műtétet péntek dél körül csinálták, addig vártak, majd kaptam egy szem nyugtatót(ezt mindenki kap műtét előtt), és bevittek a műtőbe. Ott gázzal elaltattak, majd endoszkóppal 4db lyukon keresztül kivettek mindent, délután 6-ig aludtam. A műtét után egy cső volt az oldalamba 1 napig, az kellemetlen volt, de tudtam mozogni, fájni nem fájt, hogy kifolyjon a felesleges folyadék, vagy bármi más.

Nem fájt az egész műtét, sem pedig utána. Kicsit talán a köldököm 1-2 napig, de az csak enyhe valami volt. Szombaton már kaptam reggelit, egy hét infúzió után a száraz zsemle és natúr kefir isteni finom volt. Vasárnap már haza is mehettem.


Ha neked veszik ki valószínűleg nem kell az endoszkópos izé, mert azt csak azért csinálták nekem, mert elindultak a kövek az epevezetékben és elzárták, de ha nincs ilyen vészhelyzet akkor azt kihagyják.

Egyáltalán nem fáj, és pár nappal a műtét után már teljesen rendben voltam. Nem kell félni tőle, javaslom minél előbb keress egy orvost aki elvállal, mert sajnos hosszú a várólista. Nekem az Irgalmasrendi kórházban csinálták a Margit híd budai lábánál. Bár elvileg nem oda tartoztam, de oda vánszorogtam be.

Ne csak a baba miatt csináltasd meg, hanem a saját egészséged miatt.

2014. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A BMI indexeden is múlik,ami megmutatja,mennyire vagy elhízott.Megnöveli egyes betegségek kockázatát,mint pl.a terhességi cukorbetegsėgėt.Érdemes előtte a nőgyógyásszal konzultálni aki elküld a szüksėges vizsgálatokra.Érdemes kezeltetni az alapbetegségedet,valamennyit fogyni és mindezek után vállalni csemetét.
2015. jan. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem kockázatos teherbe esés nem suly és kor függő
2018. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!