Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti hogy álltatok hozzá az...

Ti hogy álltatok hozzá az első lombikhoz? Lelkiállapot, hozzáállás mielőtt még nem tudtátok mi vár rátok?

Figyelt kérdés

én nagyon bizakodó vagyok, úgy gondolom, érzem, hiszem, hogy sikerülni fog. Mégis felmerült bennem, hogy mi van ha nem, hiszen annyi mindenkinek nem sikerül :(. nagyon nagyon rossz lehet, ha nem sikerül. Ha esetleg nekem nem sikerülne, szerintem én nem birnám ki lelkileg ezt a traumát, ezért sikerülnie kell az elsőnek.


Lombikosok, tanács lelki téren? mit tudtok tanácsolni?


most jelenleg elég nyugodt vagyok, és egy békességgel, nyugodtsággal, bizakodással várom, nem vagyok rágörcsölve az egészre. nem is izgulok, ezért jó lenne, ha meg tudnám tartani ezt a lelkiállapotot.


irhattok negativ példát is, akik idegeskedtek, meg olyat is, akik nem. köszi!


(megint reménykedtem benne, hogy hátha sikerült spontán, de sajnos ma megjött, ezért újra a lombikban bizom, valahogy ezt várom, erre koncentrálok)



2014. dec. 30. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia..Ugyan ezt éreztem én is..Teljesen megértelek.Nos.Én száműztem az internetet a kezelés alatt, és a várakozás végéig az életemből..Ha el is csábultam, csakis pozitív dolgokat olvastam.Mindig csakis az orvosra halgattam, nem érdekelt senki másnak a véleménye, nem is tudtam hogy milyenek az esélyeim, mert amíg az orvos azr mondta hogy minden rendben megy addig nem érdekelt más.Pedig így utólag..Szörnyűek voltak az eredményeim..És próbáltam egy picit felkészülni a kudarcra is..Pozitív voltam, de erre is gondolni kell..A férjem mindig azt mondta hogy vagy boldogok leszünk, vagy boldogok maradunk..Megfogadtuk hogy nem borulunk ki, és nem teszünk fel mindent erre az egyre, hagyunk lelki erőt a többire is..Nagyon nagyon nehéz, de nekünk sikerült elsőre..Az összes inszeminációnál kibuktam, mindig, csakis a lombikot tudtam nyugodtam végig csinálni..Hiszem hogy ebben rejlett a siker..:-).Nagyon szurkolok Neked így ismeretlenül is.Ne feledd hogy Ti mindent megtesztek a sikerért, ennél többet sajnos nem lehet..A természet jutalmazni fogja az energiát hidd el..Csak nagyon jól tudom hogy nem mindegy mikor..Bocsi ha kicsit hosszú lett..16hKm.
2014. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
dehogy lett hosszú, ha oldalakat irtál volna, annak is örültem volna! :) köszi a válaszod, nagyon jól esett, gratulálok a baby-hez!!!! :) őszintén örülök a sikerednek! :)
2014. dec. 30. 22:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon optimista voltam, de nem kellett volna. Fel kell készülni mind két lehetőségre. Nekem csak a 4. sikerült és utána volt még 4 sikertelen megint. Miért kell a lombik?
2014. dec. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
párom spermájának a morfológiája miatt ami csak 4%, valósziüleg egy gyógyszer miatt, amit még nem tud abbahagyni. mozgás, és mennyiség nem olyan vészes.
2014. dec. 31. 09:41
 5/12 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem sokkal könnyebb nyugodtnak maradni, ha úgy állsz hozzá , ha sikerül akkor jó, ha nem akkor majd a következő. :-)

2014. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én optimista voltam végig, tele izgalommal, majd jött a negatív teszt! Egy 20 percre megzuhantam, majd legyintettem egy, hogy sebaj majd a következő sikerülni fog!:)) már várom, hogy kezdődjön a következő, de kevesebb izgalommal mert tudom, hogy mi fog várni rám!:)))
2015. jan. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mikor kezdtek?
2015. jan. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó, hogy ilyen pozitív vagy! Nagyon nagyon sokat jelenthet. Ki tudja végig megtartani a hidegvérét? Szerintem nagyon ritka. Próbálj meg minden mással foglalkozni a kezelés alatt, csak magaddal ne! Még így is sokat fogsz foglalkozni magaddal! :-) Nekem negativ lett az első és össze is omlottam kb 3 napra, mert ezzel nem számoltam. De most a másodiknàl sokkal lazábban fogom tudni venni szerintem az akadályt. Tudom, hogy mi fog történni. Mivel a dokik nem sok részletet fognak majd mondani, ezért kérdezz bátran tőle és mindenkitől, aki csinált már ilyet. Sok szerencsét kivánok! Nagyon jó, hogy nem izgulsz rá feleslegesen.
2015. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
februárban megyünk vissza, sajnos csak akkora kaptunk új időpontot, addig a párom szedi a fer14-et amitől (megmondom őszintén) nem sokat várok. a morfológiával van neki baj, és semmilyen kezelésre vagy kivizsgálásra nem küldték őt tovább. ez aggaszt egy kicsit, hogy nem tudjuk mitől lehet ez neki, és nincs kivizsgálva sem. és még egyébként a lombikról sem esett szó konkrétan, csak hogy szedje ezt a vitamint, és majd meglátjuk.... az idő meg telik. ebben a hónapban nem lettem spontán terhes, addig még van egy hónapunk, hátha ez a "csodaszer" csinál addig valamit.
2015. jan. 4. 19:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia, én nagyon megijedtem először, hogy erre kényszerültünk, mert az inszemek nem sikerültek. De valahogy az orvos és a csapata profizmusa nagyon sokat segített :) És az is, hogy hozzám hasonlókkal tudtam beszélgetni. Az első lombik sikeres volt kisfiam 6 és fél éves. A tesóra már többet kellett várnunk, ő csak 3. nekifutásra sikerült, és elég rossz eredményekkel, a többihez viszonyítva, ráadásul lelkileg el is fáradtunk arra, és ott volt ugye a nagyobbik gyerkőc is, akire figyelni kellett végig, nehogy ő szenvedje meg a lelki-és anyagi helyzetünket.....El kell magadban dönteni, hogy meddig vagy hajlandó elmenni a babáért (saját babáért), aztán ha ezt letisztáztad, akkor mindent bele!!! Biztos lesznek mélypontok, ezért is jó ilyenkor a hasonszőrű társaság, nekem nagyon sokat segítettek! A férjednek javasolni tudom még a Bio-szelént, Cinket, Maca Vibét, E vitamint. Drukkolok!!!
2015. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!