Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti hogy álltatok hozzá az...

Ti hogy álltatok hozzá az első lombikhoz? Lelkiállapot, hozzáállás mielőtt még nem tudtátok mi vár rátok?

Figyelt kérdés

én nagyon bizakodó vagyok, úgy gondolom, érzem, hiszem, hogy sikerülni fog. Mégis felmerült bennem, hogy mi van ha nem, hiszen annyi mindenkinek nem sikerül :(. nagyon nagyon rossz lehet, ha nem sikerül. Ha esetleg nekem nem sikerülne, szerintem én nem birnám ki lelkileg ezt a traumát, ezért sikerülnie kell az elsőnek.


Lombikosok, tanács lelki téren? mit tudtok tanácsolni?


most jelenleg elég nyugodt vagyok, és egy békességgel, nyugodtsággal, bizakodással várom, nem vagyok rágörcsölve az egészre. nem is izgulok, ezért jó lenne, ha meg tudnám tartani ezt a lelkiállapotot.


irhattok negativ példát is, akik idegeskedtek, meg olyat is, akik nem. köszi!


(megint reménykedtem benne, hogy hátha sikerült spontán, de sajnos ma megjött, ezért újra a lombikban bizom, valahogy ezt várom, erre koncentrálok)



2014. dec. 30. 21:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem októberben volt az első lombikunk. Már hosszu ideje vártuk, hogy megélhessük, igy abszolut pozitivak voltunk! Talán túlsàgosan is.... :( Nekem elég kicsi a fájdalom küszöböm ezért abszolut megvoltam magammal elégedve, hogy milyen hősiesen átéltem a leszivást is és a beültit is! :) Beültetés után mikor egy órát kellett egy helyben feküdni potyogtak a könnyeim.... mert tudtam, hogy ott van amit már oly' rég óta várunk.

Én sajnos beleestem abba a hibába, hogy minden szúrkálás, görcsölés után belebújtam az internetbe!!!! Tudtam, hogy nem lenne szabad, de ùgy voltam vele, hogy nem ezen fog eldölni, hogy velünk marad-e. Ugy a 11-12 nap körül meg jöttek az érzések hogy nem sikerült. És valóban nem...Ez a baba nem akarta, hogy az anyukája legyek.... :(

Elvileg februárban lenne a következő, de mivel időközben kiderült, hogy IR-es vagyok nem tudom lesz-e belőle egyenlőre valami.

Ha újból átélem ezt az egészet biztos, hogy próbálok majd semleges maradni. Sajnos örülni csak a vérvétel után lehet!!!

2015. jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

igen, azt mindenki mondja, hogy nem szabad az internetet ilyenkor olvasni. amúgy is nagyon felhevült állapotban lehet ilyenkor a nő, amikor ilyen komoly dolog történik vele, és ezzel csak összezavarják az érzelem és gondolatvilágát, ami ki tudja hogy hat egy ilyen kiéleződött érzelmi helyzetben.


De a te esetedben nem derül ki, hogy most ez miatt, vagy az amúgy eddig rejtve maradt ir miatt nem sikerült az első.


Szoritok nagyon hogy jussatok pozitiv eredményre minél hamarabb!

2015. jan. 13. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!