Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi a véleményetek az abortuszról?

Mi a véleményetek az abortuszról?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 18:08
1 2 3 4 5
 1/47 ElnökÚr válasza:
52%
Lelövik a gólyát
2015. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
72%
Hogy minden nőnek joga van hozzá.
2015. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
29%
Gyilkosság.
2015. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim válasza:
6%

Szerintem büntetni kéne..és akkor a sok fiatal idióta figyelne a vedekezesre és nem kéne egy ártatlan kisgyereket elvetetni vagy megszulni mivel mindkettő rossz neki...és utálom a korombeli idióta ribizliket akik nem foglalkoznak azzal hogy egy ember életét teszik tönkre aki ráadásul az ő gyerekük..

16/L

2015. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim válasza:
26%

Ellenzem.

Ugyanúgy gyilkosság, ráadásul a saját kis magzatod ölöd meg. (nem vagyok vallásos)

19/L

2015. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
91%

#4 fiatal vagy még ehhez, hogy ilyen elfogultan alkoss véleményt.

hidd el, nem az abortusz ténye miatt nem védekeznek a fiatalok, és aki tudja miből áll egy ilyen terhesség megszakítás, az pláne nem fog arra alapozni hogy minek védekezni mikor van abortusz..

ekkora baromságot -.-

2015. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim válasza:
24%

Így van gyilkosság.

Ha nagy legény voltál az ágyban legyél nagy legény a szülőszobán is. Bár a mai világban a felelősségvállalás valahogy ritka lett mint a fehér holló.

2015. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim válasza:
44%

Csak annyi, hogy szerintem nekem nincs jogom állás foglalni róla, mert nem vagyok nő


18/F

2015. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
16%

Gyilkosság, de az anyának legyen meg a lehetősége, hogy egyből a szülés után átvegye tőle az állam a gyereket és az gondoskodjon róla, ha az anya nem akar.


Ne mehessen bárki csak úgy abortuszra, mert olyan kedve van.


Itt van pár eset, amikor engedélyezném az abortuszt:

-ha az anya 18 év alatti

-ha a gyerek nemi erőszakból fogant

-ha az anyának van már legalább 2 gyereke

-ha az anya életét veszélyezteti a terhesség

-ha a gyerek fogyatékos lenne


Ezekben az esetekben megértem, ha valaki abortuszt akar. De csak úgy ne lehessen, mint ahogy elmegyek mellett nagyobbíttatni, ha olyan kedvem van. Viszont mondom, nagyon fontos, hogyha egy anya nem szeretné a gyerekét, akkor ne kivégeztesse (mégegyszer: megölesse a saját gyerekét valaki mással), hanem megszülje, viszont örökbe adhassa egyből.


Most komolyan, mi indoka van egy anyának, hogy ne szülje meg a gyerekét hanem inkább megölje, ha a fenti esetek valamelyike nem áll fent? Elrontaná az alakját vele?

Tehát az között kell választani, hogy elrontja az alakját vs. megöleti a gyerekét. Kemény választás...

2015. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Egy érdekes kérdés még. Mikortól számít életnek a növekvő magzat? Pl. ha két hét után nyilvánvalóvá válik, hogy terhes a nő (úgy tudom, akkortól lehet megállapítani terhességi tesztel) a magzat még elég fejletlen. 2 hónap múlva már fejlettebb.
2015. jan. 3. 18:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!