Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi a véleményetek az abortuszról?

Mi a véleményetek az abortuszról?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 18:08
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom,akkoriban az emberek hallgattak a józan eszükre,nem pedig elfohultan vélekedtek valamiről amihez közük sincs
2015. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim válasza:
0%
21# Oké dugj össze vissza koton nélkül majd mehetsz kapartatni. Gondolom te ekkora király vagy, nem élő akkor meg?! Legyen ez az új trend!
2015. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
92%
Na jó,ez már a szánalmas kategória :'DD.
2015. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
2%
Nem élő mi? Akkor hogyhogy ver a szíve? Ami nem él annak nincs szívverése nem igaz? Ennyi erővel az abortuszra menő sem élő, mert nincs szíve, tehát nyugodtan megölhetem?
2015. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
szerintem nem feltétlen gyilkosság, és azt olvastam, hogy a 18. nap kezd verni a szíve. Szóval azt írja egyikőtök, hogy van szívverése, tehát élet. De akkor a 18. napig mégsem az? Addig kikaparható?
2015. jan. 4. 00:59
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
18 napig azt se tudod hogy terhes vagy...
2015. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Két hét után kimutatható. Vagyis ezt olvastam, és ha nagyon parás a lány, már hét hét után nézi. Persze nem azonnal fektetik be, de képzeljük el a szituációt. Akkor 18 napig nem gyilkosság, csak sejteltávolítás.
2015. jan. 4. 11:30
 28/47 A kérdező kommentje:
*két hét után nézi
2015. jan. 4. 11:30
 29/47 anonim ***** válasza:
83%

Azért az sem mindegy ugye, hogy NINCS 100%-os fogamzásgátló módszer...

(Tehát ha becsúszik egy gyerek, akkor nem szükségképpen felelőtlen emberekről beszélünk.)

2015. jan. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

Meg ugye fogy a magyar, de talán jó lenne nem csak siránkozni, hanem a fiatalokat valóban támogatni (és a megfelelőeket támogatni), hogy merjenek gyereket vállalni!


Gondolok itt a lakáshoz jutásra, valamint a munkalehetőségekre... Pl. sokan határozott idejű szerződésen tengődnek és semmi nem garantálja, hogy meghosszabítják, vagy talál mást az illető, emellett aligha tud félretenni, na így családot alapítani, az a necces... :(

2015. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!